Užívejte si teplé počasí na terase s dokonalou podlahou Silvadec

Užívejte si teplé počasí na terase s dokonalou podlahou Silvadec

Léto a teplé počasí se nezadržitelně blíží. Nejeden z nás se již jistě těší na grilování či rodinné párty, které se budou pořádat venku. A kde jinde je pořádat, než na terase, která vás případně může chránit před letním deštěm či bouřkami.

Ať už máte terasu několik let a pouze potřebujete vyměnit podlahu, či pokud se chystáte na výstavbu nové terasy k vašemu domu nebo na vaši zahradu, pak při výběru sáhněte po zaručené kvalitě. Tu nabízí výrobce Silvadec, která nabízí unikátní a kvalitní dřevoplastové podlahy,  které jsou pro terasy jak dělané.

Dřevoplastové terasové desky Silvadec

Pokud se vám líbí dřevěné podlahy, ale bojíte se jejich udržování ve venkovním prostředí, pak si při výběru podlahy na vaši terasu vyberte z nabídky kvalitních dřevoplastových terasových desek Silvadec. Tyto dřevěné desky jsou vyráběny z WPC, tedy z takzvaného wood-polymer composite. Tento materiál je unikátním a jedinečným materiálem, neboť v sobě spojuje známé vlastnosti dřeva a unikátní vlastnosti moderních plastů.

Tyto dřevoplastové desky se pyšní nejen dlouhou životností, ale také jednoduchou údržbou a moderním designem. Sympatické budou každému, kdo má rád ekologické materiály, neboť i WPC je vyráběno s ohledem k přírodě. Pokud se bojíte, že bude kvalita podlahy ohrožena přírodními vlivy, pak váš strach není na místě. Kvalitu těchto podlah neohrozí v žádném případě déšť, vysoké teploty ani mráz.

Nemusíte se bát úrazu, ale pozor si dejte na instalaci

Terasy Silvadec jsou vyrobeny z materiálu, který je nejen komfortní, ale také bezpečný. Nemusíte se tak bát případného úrazu z třísek, které se na tomto povrchu prakticky vůbec nevytváří. Na co si ale pozor dát musíte, je samotná montáž těchto desek. Ta není úplně jednoduchá a doporučuje se k ní tedy přivolat profesionály. Specializované firmy si s montáží poradí raz dva. Za několik hodin tak bez práce můžete mít novou terasu hotovou..

Vybrat si můžete z dekorů dřeva různých barev i odstínů

Ať už je vaše terasa laděna do jakéhokoli stylu, vybrat si dekor podlahy by pro vás neměl být problém. V nabídce je mnoho různých dekorů i odstínů. Vybrat si můžete například z barev antracitově šedé, středně hnědé či světle hnědé.

Podlahy značky Supellex vás rozhodně nezklamou

Využijte dřevoplastové terasové desky Silvadec na vaši terasu. Díky unikátní odolnosti, vysoké tvrdosti i dlouhé životnosti si užijete bezproblémovou údržbu a čas, který ušetříte tak můžete věnovat raději grilováni či posezení v křesílkách. Dalším, co ve finále jistě oceníte, je prakticky nutnost přenechat pokládku profesionálům. Vy tak budete mít nádhernou podlahu, ale při jejím pokládání se vůbec nezapotíte.

Více na: www.supellex.cz/venkovni-terasy

 

 

Napsat komentář