Živé podlahy Egger Design Green Tec vdechnou vašemu interiéru život

Živé podlahy Egger Design Green Tec vdechnou vašemu interiéru život

Svět podlah - Supellex nikdy nespí a neustále přichází s novými inovacemi. Jednou z těch nejžhavějších a nejpřevratnějších novinek jsou bezesporu živé podlahy z řady Egger Pro Design Green Tec. Jedná se o 7,5 milimetrů široké podlahy, jež jsou instalovatelné pomocí pokládkového systému CLIC It! Ten si vás zajisté získá svou jednoduchostí. Dodávány jsou ve formátu LARGE, tedy jakož široké lamely. 

Málokterá podlahová krytina se přitom může pyšnit tolika kladnými užitnými vlastnostmi jako právě tato. V první řadě musíme jednoznačně vyzdvihnout její vysokou odolnost - tato podlaha je připravena díky svému robustnímu povrchu snést i hrubší zacházení a dlouho vám vydržet. Konstruována je i tak, aby snesla vyšší zátěž (třída 33) a byla odolná vůči zašpinění. Podlahy Design Green Tec od rakouské firmy Egger jsou dále i nesmírně rezistentní proti poškrábání. Hodí se tedy i do místností, kde se pohybují domácí mazlíčci, kteří by některé jiné podlahy mohli snadno poškrábat.  

Je libo tichou a voděodolnou podlahu? Pak jste tu správně! 

Tím výčet pozitivních vlastností kompozitních  podlah Design GreenTec ještě ale zdaleka nekončí. Zmínit se rozhodně musíme i o jejich integrované korkové podložce, která efektivně pohlcuje hluk. Krom tohoto skvělého odhlučnění, jež brání šíření nárazového a kročejového hluku a činí tak podlahu tišší, patří mezi její výhody i voděodolnost. Zásluhou voděodolnosti a protiskluzového povrchu (R10) je tedy možné ji použít i jakožto podlahové vybavení koupelny či kuchyně. 

Krom zmiňovaných místností  je možné živé podlahy použít prakticky v jakékoliv jiné místnosti ve vašem domě či bytě. Je totiž nesmírně univerzální. Lze ji tedy položit například do chodby, kanceláře, dílny, dětského pokoje, ložnice nebo obýváku - tam všude si své místo nachází nejčastěji. A to nejen kvůli svým vlastnostem, ale též i díky naprosto jedinečnému vzhledu, který si bere to nejlepší z přírodních materiálů.  

Jsou šetrné k životnímu prostředí  

Podlahy Egger Design Green Tec jsou dostupné v několika různých přírodních dekorech. Konkrétně se můžete rozhodovat rovnou mezi desítkou dekorů, přičemž hned šest z nich je dekorem dubu. Pro milovníky tmavého dřeva tu je nachystán model EPD 003 Dub Sereda, pro příznivce světle dřevěných podlah zas podlahová krytina EPD 040 Dub Almington béžový. V pestré nabídce dekorů dále nechybí ani oblíbený mramor či břidlice. Myšleno bylo dokonce i na klasický kamenný dekor. 

Pomyslnou třešničkou na dortu je pak šetrnost těchto podlah vůči životnímu prostředí. Tu dokládá například ekologická pečeť jakosti Blue Angel, kterou mimo jiné firma Egger získala jako jedna z prvních. Všechny modely podlah Design GreenTec mají navíc i PEFC certifikát. Ten je důkazem o tom, že během jejich výroby bylo využito pouze zdrojů z udržitelného lesnictví. 

Více na: www.supellex.cz/kompozitni-podlahy

 

Napsat komentář