Zdvojené podlahy LINDER

Zdvojené podlahy LINDER

Německý výrobce zdvojených podlah značky LINDER nabízí zdvojené podlahy do administrativních prostor, rozvoden, serveroven a technických místností.

Výhradním dovozcem pro ČR je společnost Konstruktis-Delta s.r.o.

Zdvojené podlahy značky LINDER nabízejí tyto vlastnosti desek:

 • Rychlá montáž a snadná přístupnost
 • Snadná údržba datových linek a stavba
 • Pružné se přizpůsobí měnícím se požadavkům
 • Moderní interiérové řešení pro kancelářské prostory
 • Téměř neomezený výběr finální podlahové krytiny (podle systému)
 • Požární odolnost kalcium/sulfátových desek A1 dle ČSN EN 13501-1
 • Dřevotřískové desky splňují emisní třídu E1

Zdvojené podlahy umožňují snadnou přístupnost k rozvodům a sítím.
Dutinové podlahy disponují unikátním systémem pero-drážky.

Typy desek Lindner pro zdvojené podlahy:
LIGNA - dřevotřísková deska
NORTEC - kalciumsulfátová deska 

Typ desky Lindner pro dutinové podlahy:
FLOOR and more®- kalciumsulfátová deska
Kalcium/sulfátové desky NORTEC a FLOOR and more® jsou vyrobeny z téměř 100% recyklovaných materiálů. Tyto desky se právem řadí mezi výrobky nejvyšší kvality - s vynikajícími konstrukčními a stavebně fyzikálními vlastnosti. Obdobné vlastnosti zajišťují také podlahové desky NORIT, určené pro suchou výstavbu.

Nosná konstrukce - sloupky
Sloupek tvoří podpěrnou konstrukci podlahy, jsou vyrobeny z oceli chráněné proti korozi žárovým zinkováním, umožňují rektifikaci výšky s ohledem na nepřesnosti betonového podkladu podle výšky sloupku cca ± 20mm, minimální výška sloupku 22 mm, maximální výška sloupku 1200 mm. Rámová konstrukce, konstrukce zesílených sloupků, na něž jsou přišroubovány ocelové C profily tl. 2mm podepírající desky na hranách, vyhovuje nejvyšším požadavkům na únosnost zdvojených podlah (až 10kN, resp. 50kN/m2). Nosná konstrukce zvyšuje stabilitu systému při častém rozkrývání podlahy.

Kotvení
Sloupky se k podlaze lepí polyuretanovým lepidlem. Pevné spojení s podkladní konstrukcí zajišťuje únosnost podlahy při vodorovném zatížení a zlepšuje přenášení statického zatížení do podkladní konstrukce.

konstruktis-delta.cz

 1. Jarmila Podpleská

  Prosím o informaci, zda je v Ostravě, nebo v Bruntále firma na montáž a dodávku zdvojené podlahy MERO? Děkuji za informaci

 2. Peter Singer

  Dobry den, mohu rovnez nabidnout: www.sis-systemy.cz, Stavebni Interierove Systemy- zdvojene podlahy MERO. Zdravim, Peter Singer

 3. Patrik Hyka

  Dobrý den, samostatná přísavka se samozřejmě koupit dá. Kontaktujte prosím dovozce zdvojené podlahy: http://konstruktis-delta.cz/kontakt/, s pozdravem Hyka.

 4. Orlovic

  Dobrý den. Dá se koupit samostatně vyobrazená "přísavka"? Máme tuto podobnou podlahu ve firmě už dlouho, ale už nevím od koho a jestli vůbec ta firma ještě existuje. Přísavku nám kdysi nedali, páčíme to leta šroubovákem. Děkuji, Petr

Napsat komentář