Zařiďte si barevnou koupelnu jako z katalogu!

Zařiďte si barevnou koupelnu jako z katalogu!

 

Obklopte se v koupelně barvami

Milujete barvy kolem sebe? Pak se budete cítit skvěle v barevné koupelně! Jenže pro jakou barvu se rozhodnout? Vycházejte ze svých pocitů i aktuálních trendů. Jednotlivé barvy působí na naši psychiku: některé zklidňují rozjitřené emoce, jiné vám dodávají energii. Jako první byste se měli rozhodnout, zda budete chtít koupelnu laděnou do teplých nebo studených barev. Zatímco studené barvy zrelaxují vaši duši, teplé barvy vybízejí k aktivní činnosti.
Do koupelny se nejvíce hodí studené barvy

V koupelně naleznou své uplatnění právě chladnější barvy včetně pastelových. Aktuální módní trendy obkladů a dlažeb přinášejí odstíny v zářivých a výrazných odstínech, ale záleží na vašich osobních preferencích, jaké barvě dáte nakonec přednost. Pokud chcete barvy, které nikdy neomrzí, vsaďte na přírodní barvy, například v odstínech hnědé, a zkombinujte je se světlejšími barevnými odstíny a nezapomeňte i na barevně sladěné doplňky do koupelny.

Barevná koupelna není ani trochu nudná. Barvy jsou koneckonců součástí našich životů a dokážou s naší psychikou hotové divy!

 

Napsat komentář