Vyberte si novou podlahu doma, PVC vám uřízneme v Letňanech

Vyberte si novou podlahu doma, PVC vám uřízneme v Letňanech

I v této pro nás všechny náročné době můžete pokračovat v realizaci vašich interiérů. Pokud jste už dlouho plánovali pokládku nové podlahy, nemusí vás trápit, že je všude zavřeno. Ve velkoskladu Supellexu v Letňanech vám rádi uřízneme PVC přímo na míru.

Velkosklad Supellexu v Toužimské ulici v Letňanech

V Toužimské ulici v pražských Letňanech se nachází velkosklad Supellexu, kde si můžete nechat uříznout PVC podlahu přímo na míru. V pohodlí domova si můžete vybrat konkrétní dekor ze dvou kolekcí podlah. Kolekce Gerflor Designtex je určena pro domácnosti a rezidenční účely. Jedná se o podlahy vhodné pro obývací pokoje, kuchyně nebo dětské pokoje. Kolekce PVC podlah Gerflor Designtime se lépe hodí pro komerční realizace, jedná se o zátěžovou podlahu, která snese opravdu velkou frekvenci provozu. Vhodná je zejména do kancelářských prostor, nemocnic či obchodů.

Výběr konkrétní podlahy

Konkrétní dekor si vyberete z pohodlí domova. Zároveň je potřeba, abyste si pečlivě změřili rozměry místnosti a nezapomněli na nejrůznější výklenky a zákoutí celého prostoru. V Letňanech vám ve velkoskladu Supellexu PVC podlahu uřízneme přesně podle vašich rozměrů. Pokud byste potřebovali výběr podlahy probrat nebo poradit s něčím konkrétním, rádi vám s výběrem nové podlahy pomůžeme. Zároveň vám můžeme doporučit vhodnou realizační firmu. Obraťte se na společnost Supellex.
Komentáře jsou u tohoto článku zakázány