Vinylové podlahy Wicanders Vinylcomfort - Kvalitní a odolné podlahy s korkovým základem

Vinylové podlahy Wicanders Vinylcomfort - Kvalitní a odolné podlahy s korkovým základem

Vinylové podlahy se zásluhou jejich vlastností, mezi něž namátkou patří vysoká odolnost vůči poškrábání, tepelný a akustický komfort při chůzi, prvotřídní vzhled a cenová dostupnost, dlouhodobě řadí mezi nejpopulárnější podlahové krytiny vůbec. 

Nejinak je tomu i v případě vinylových podlah nabízených naší společností Supellex, která se jejich prodejem zabývá již celou řadu let. 

 

  

Důležitou součástí naší nabídky jsou podlahy Wicanders Vinylcomfort - plovoucí vinylové podlahy o celkové tloušťce 10.5 mm, které se perfektně hodí do prostor, kam není možné či vhodné, například z důvodu atypické konstrukční výšky, umístění standardních vinylových podlah, jež mají nejčastěji tloušťku pouze okolo 2 až 2.5 mm. 

K dispozici jsou pak díky originální povrchové úpravě s 3D strukturou vzory imitující dřevo a kámen, tudíž není vůbec obtížné si mezi nimi vybrat takovou podlahu, která by se hodila zrovna do vašeho interiéru. Jejich další nespornou výhodou je též skutečnost, že se nelepí, což zjednodušuje instalaci a zároveň snižuje riziko jejich poškození. 

 

  Základní deska těchto podlah je vyrobena z korku - to zaručuje nejen dostatečný komfort při chůzi, ale současně díky tomu mají podlahy Wicanders Vinylcomfort i skvělé akustické vlastnosti, jsou tiché a zároveň částečně pomáhají odhlučňovat okolní zvuky.  

Dále korek napomáhá zajistit i tepelný komfort těchto vinylových podlah, jež vás dokáží v zimě příjemně zahřát. Jejich nebývale vysoká odolnost je pak dána speciální povrchovou úpravou HPS s obsahem nanočástic. 

Výše uvedené vlastnosti předurčují tyto vinylové podlahy k použití zejména v domácnostech, nicméně hodí se skvěle i do komerčních prostor s lehčí zátěží.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

 

Napsat komentář