Měkké a teplé vinylové podlahy s korkovou vrstvou

Měkké a teplé vinylové podlahy s korkovou vrstvou

Podlahy v interiéru zabírají poměrně velkou plochu. Kdo má ekologické srdce, jistě se bude podle něho rozhodovat také při výběru podlahové krytiny, která by měla být bez škodlivých ftalátů. Už jste slyšeli o luxusní plovoucí vinylové podlaze Amorim Premier Real, jejíž základ tvoří přírodní korek?

Podlahová krytina s dlouhou životností

Podlaha se obvykle nepořizuje na krátkou dobu. Měla by proto být dostatečně odolná, aby vydržela dobře sloužit mnoho  let, aniž by na ní byly patrné známky opotřebení. Vybrat si proto správně je zásadní pro to, aby se vám doma dobře žilo. Dobrá vinylová podlaha se pozná podle toho, že se vám po ní měkce chodí, odolává případnému mechanickému působení a nevadí jí, když se vám podaří na ni omylem vylít třeba káva nebo víno.

Portugalská podlaha je zárukou kvality

O Portugalsku se všeobecně ví, že je domovem korkových dubů, z nichž se získává přírodní korek. Nikoho určitě nepřekvapí, že je zároveň i největším producentem korkové kůry. Není proto divu, že se zde také vyrábějí kvalitní korkové podlahy, jež uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. K nim patří především vinylová plovoucí podlaha Amorim Premier Real, jež v sobě snoubí výhody korku, vinylu a nejmodernějších technologií. Vyrábí se v plovoucím systému se zámkovým spojem.Nášlapná vinylová vrstva je silná 0,55 mm a dokáže odolat i vysoké zátěži. Povrchová úprava chrání podlahu před poškrábáním, otěrem i případným skvrnám, které mohou vzniknout například během servírování pokrmů. Vylitá káva, čaj ani červené víno podlahu nijak neohrozí. 

 

Měkký a příjemný došlap chrání záda

Korek je totiž výborným tepelným izolantem. Zkuste se projít po korkové podlaze a zjistíte, jak je komfortní. I když budete kráčet pouze v ponožkách nebo bosky, vychutnáte si její příjemný a měkký povrch, který nechladí a který chrání záda a pohybový aparát. I proto je vinylová podlaha Amorim Premier Real přímo ideální do obytných prostorů – obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo dětského a studentského pokoje. Kdo má děti, tak ví, jak dokážou být v zápalu svého hraní hlučné. Protože však korková podlaha tlumí kročejový zvuk, není třeba se obávat nepříjemností od sousedů, jež by živá dětská hra mohla rušit.

Pestrý výběr dezénů

Nabídka dekorů vinylové podlahy Amorim Premier Real je vskutku pestrá – obsahuje na 20 dezénů, z nichž je možné si vybírat. Ty imitují borovici i dub v několika barevných odstínech, břidlici světlou i tmavou, mramor béžový a grafit nebo křídový vápenec. Díky tomu lze podlahu přizpůsobit charakteru a vybavení místnosti. Krásně vynikne odstín borovice antik kouřová nebo hnědá v kombinaci se světlým nebo bílým nábytkem. Kontrasty působí přitažlivě a vytvářejí v interiéru příjemnou a pohodovou atmosféru. 

 

Napsat komentář