Vinylová podlaha do bytu i kanceláře

Vinylová podlaha do bytu i kanceláře

Mít tu správnou podlahu, která udělá  z obyčejné místnosti prostor, jež vás osloví, je snem všech, kteří chtějí bydlet podle vlastních představ. Na trhu je dnes nepřeberné množství nejrůznějších podlahových krytin, ale ne všechny jsou natolik kvalitní, aby dokázaly prostor nejen designově doplnit a pozvednout, ale také dostát svému základnímu účelu.

Wineo Designline je vinylová podlaha, která umí tyto nejpodstatnější vlastnosti propojit. Je natolik kvalitní, že najde své využití nejen u vás doma, ale dokáže odolat i náporu klientů či vysokému počtu zaměstnanců v komerčních prostorách. S jejím dekorem můžete z vybraných míst doslova vyčarovat prostor, který zdobí dřevo, kámen nebo dlažba. To, že se jedná o jejich dokonalou imitaci, rozhodně nepoznáte na první a mnohdy ani na druhý pohled. K dispozici jsou tyto podlahy nejen v klasických, ale také velkoplošných formátech, takže je můžete směle využít i na skutečně velkých plochách. Většina těchto podlah je navíc bez škodlivých ftalátů, takže jde s ekologií doslova ruku v ruce.

 

To, že je z čeho vybírat potvrzuje pestrost jednotlivých kolekcí vinylové podlahy Wineo Designline , které jsou Vám k dispozici. Stačí si jen vybrat:

  • DESIGNline 400 – 28 dekorů v podobě dřeva nebo kamene, 100% bez ftalátů.
  • DESIGNline 400 XL – 12 dekorů velkoplošného formátu, robustní design bez flalátů.
  • DESIGNline600 – 14 dekorů dřeva a 4 dekory kamene, pokládka celoplošným lepením i plovoucím způsobem.
  • DESIGNline600 XL – 10 dekorů dřeva v XL formátu a 4 dekory kamene ve velkém formátu.
  • DESIGNline 800 –  9 dřevěných dekorů, pokládka lepením, či plovoucím způsobem.
  • DESIGNline 800 XL – 9 dekorů dřeva, 10 dekorů kámen a dlažba s formátem XL. Pokládka lepením či plovoucím způsobem.
  • DESIGNline 800 tile L, XL, XXL – 8 vzájemně kombinovatelných dekorů v různých formátech, pokládka lepením.
  • DESIGNline 800 craft – 6 designových dekorů s pokládkou formou lepení.

Doporučujeme navštívit naše showroomy v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši, kde najdete velký výběr této podlahové krytiny.  Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

Napsat komentář