Velkoplošná dlažba moderním trendem v architektuře

Velkoplošná dlažba moderním trendem v architektuře

Nejnovější trendy v oblasti betonové dlažby nabízejí dlouhé, obdélníkové velkoplošné formáty.

Moderní dlouhá dlažba v několika rozměrech umožňuje sestavit na vaší terase nádherné mozaikové obrazce z betonové dlažby.

CSB - VALENCIA -  tento typ dlažby tvarem svých kamenů následuje současný trend dlouhých linií a obdélníkových tvarů. Rozměrově různé kameny nabízí elegantní rozmanitost skladby v ploše. Dlažba je nabízena ve dvou variantách. Jedna z nich je s rovnou nášlapnou plochou a druhá je s reliéfním povrchem, který je zároveň sekundárně ošetřen tzv. ostařováním. Obě varianty jsou opatřeny naší revoluční novinkou CS-Beton, ochrana CSB - CLEAN PROTECT PLUS.

CSB - CORTILA  - tento typ dlažby se řadí svými rozměry i skladbou mezi moderní prvky zahradní architektury. Dlažbu je nabízena ve dvou variantách a to s rovným povrchem a s povrchem reliéfním, který je zároveň sekundárně ošetřen tzv. ostařováním. Obě varianty jsou opatřeny ochranou CSB - CLEAN PROTECT,  která chrání Vaši dlažbu proti znečištění.

CSB - LEGANTO je druh dlažby který se řadí svými rozměry také mezi velkoplošnou dlažbu. Má elegantní podélný tvar s rovným povrchem. Dlažba je opatřena také ochranou CSB - CLEAN PROTECT, která Vaše realizace ochrání proti nechtěným skvrnám a nečistotám. Dlažba je nabízena pouze v hladkém provedení.

Všechny tyto dlažby jsou vyrobeny se zámkovým systémem NEXUS, který je založen na systému zámků kolem celou dlažby, tento zámek umožňuje jednotlivé prvky dlažby do sebe zasazovat tak, že se s nimi nedá pak nikam posouvat a tím je dlažba zajištěna proti posunu i do budoucna.

CS-BETON - Nové trendy v betonové dlažbě

Napsat komentář