Velkoformátová dlažba? Jedině od italského výrobce Atlas Concorde!

Velkoformátová dlažba? Jedině od italského výrobce Atlas Concorde!

Velkoformátová dlažba zažívá v posledních letech velký rozmach. A reagují na to i světoví výrobci, jako je italská společnost Atlas Concorde. Svým zákazníkům plní přání již od roku 1969 a zvelebuje jejich domácnost keramickými obklady a dlažbou. Zaměřme se však právě na velkoformátovou dlažbu, a jaké kolekce této dlažby vám přináší Atlas Concorde.

 

Velkoformátová dlažba s minimem spár

Dlažba ve velkém formátu má mnoho výhod. Její pokládka vyžaduje mnohem méně času a vytváří méně spár než klasické rozměry dlažby. Díky tomu splňuje estetické hledisko a při pohledu na podlahu vás nebudou rušit spáry ani žádné spoje. Atlas Concorde vám představuje velkoformátovou dlažbu až o velikosti 1 620 x 3 240 mm a o síle 3 až 20 mm. Navíc se tento rozměr dlažby snadno udržuje a je jednodušší na úklid. Ve spárách se neusazují nečistoty a netváří se v nich žádné nežádoucí plísně.

Atlas Concorde jako významný výrobce

Velkoformátová dlažba je oblíbená nejen zákazníky, ale i architekty a projektanty interiérů a exteriérů. Působí majestátním dojmem a vyzařuje notnou dávku elegance. A právě společnost Atlas Concorde je největším a nejvýznamnějším výrobcem velkoformátové dlažby a přizpůsobila tomu své portfolio. Jestliže vás tato dlažba zaujala a líbí se vám, doporučujeme vám její pokládku svěřit odborníkům, kteří s tím mají zkušenosti.

Velkoformátová dlažba do každé místnosti

Ať už máte malé či prostornější místnosti, velkoformátová dlažba vyhovuje nejrůznějším typům prostorů. Ucelí interiér, opticky zvětší menší místnosti a dodá interiéru punc luxusu. Po dlouhou dobu bude velkoformátová dlažba vypadat jako nová a každý den budete obdivovat propracované detaily a precizní zpracování. Výrobce Atlas Concorde představil svým zákazníkům nejrůznější rozměry velkoformátové dlažby, například ve velikosti 120 x 120 cm nebo 120 x 240 cm.

Kolekce od Atlas Concorde

Koupelnová studia vám poradí, jaká kolekce velkoformátové dlažby se bude hodit do vašeho interiéru. V jejich nabídce naleznete kolekci XL až o velikosti 160 x 324 cm nebo kolekci Marvel imitující kámen. Stejně skvěle se bude ve vaší domácnosti vyjímat velkoformátová dlažba Arkshade, Mek, Kone, Sunrock nebo Room. Pro neotřelý vzhled koupelny a kuchyně zvolte dlažbu s výraznějším dekorem a položte ji horizontálně nebo vertikálně.

Velkoformátové obklady lehce zkombinujete s ostatními materiály, čímž získáte nevšední a neotřelé kombinace. Vyberte si v koupelnovém studiu nebo e-shopu moderní keramickou dlažbu ve velkém formátu od Atlas Concorde a proměňte obyčejný prostor v něco mimořádného!

Doporučujeme navštívit showroomy společnosti Keraservis, které najdete v Brně v centru Kaštanová nebo v Praze v centru Křižíkova, kde najdete velký výběr velkoformátových obkladů a dlažeb. Mužete tse také inspirovat jejich stránkách keraservis.cz kde najdete hodně inspirací pro vaší novou koupelnu nebo podlahu.

 

Napsat komentář