"U nás mají lišty hnízdo"

"U nás mají lišty hnízdo"

PROFIL Team je značka, která zahrnuje tu nejpestřejší skladbu lišt a profilů pro dokončení Vašeho interiéru.

V sortimentu naleznete na jednom místě výrobky ze všech materiálů vhodných pro tento druh dekorativních i účelových profilů.

 

Je to zejména hliník v eloxované či foliované podobě (imitace dřeva), mosaz, PVC a stále oblíbenější nerezové profily.

Před několika dny vyšel nový nabídkový ceník PROFIL Team, který na 54 stranách přináší pestrý a ucelený sortiment lišt a profilů potřebných při dokončování všech druhů podlah, podlahových krytin, obkladů a dlažeb. Tak jako každý rok je doplněn o řadu novinek z oboru.

Kolekci schodových profilů doplnily nové druhy se zaoblenou hranou (obr. 1), které mají mimo estetického, jemného drážkování i výhodně posunuty otvory pro šrouby od hrany schodu. To zmenšuje možnost odštípnutí hrany schodů při vrtání otvorů pro hmoždinky. Profily jsou i v samolepícím provedení (bez otvorů) a rovněž v úpravě s protiskluznou páskou.

Z nových profilů pro koberce bychom Vám chtěli představit novinkový spojovací a přechodový profil pro kobercové plochy (obr. 2). Jeho pohledová část je široká 20 mm a základna je opařena zpětnými zoubky proti vysmeknutí koberce. Ty mají i ostatní nové ukončovací a přechodové profily z této skupiny.

Nejširší nabídku přechodových profilů doplnily novinky pro spojení podlah o nestejné výšce (obr. 3). Jsou samolepící, široké 41 a 61 cm a překonají převýšení 10 a 18 mm. Profil 41 mm je v nabídce s eloxovaným povrchem i potažený folií s imitací dřeva (kašírovaný).

Jelikož nejvíce se rozvíjející podlahovou krytinou těchto dnů je vinyl, věnujeme této kategorii neustálou pozornost. V naší nabídce najdete širokou škálu profilů pro schody, přechody i ukončení těchto podlahových krytin (obr. 4 a 5).

Další informace o sortimentu a našich prodejnách najdete na www.profilteam.cz

Při tvorbě nebo vylepšování Vašeho interiéru Vám přejeme mnoho zdaru a nezapomeňte - "U nás mají lišty hnízdo".

Napsat komentář