Sestavte si sami kovové schodiště!

Sestavte si sami kovové schodiště!

Stavebnicový systém kovového zinkovaného schodiště.

Sestavte si venkovní schodiště (zinkované schodiště, pozinkované schodiště) přesně podle Vašich požadavků, nebo využijte aktuální akční nabídku na kovové schody.

Nejvíce vyhledávaná schodiště nejen do zahrad a exteriérů domů (venkovní schodiště) jsou především kovové schody a kovové zinkované schodiště a pozinkované schodiště, která jsou zárukou dlouhé životnosti. Jsou odolné vůči vlhkosti, extrémním teplotám a oblíbené pro jejich nenáročnou údržbu. Konstrukce je z pozinkované oceli s použitím schodnic z válcovaných „C“ profilů, takže vydrží téměř vše.

Tato schodiště jsou vhodná také jako požární úniková schodiště.

Výška schodiště lze měnit v závislosti na náklonu díky stavitelným nášlapům od 230 cm (úhel 35 st.) do 308 cm (úhel 50 st.). V tomto rozmezí není nutné schodnice zařezávat ani prodlužovat. Schodiště se dá přizpůsobit na jakoukoliv výšku změnou vzdálenosti spodního kotvení od stěny. Zakrácením schodnic lze změnit stavební výšku a půdorysnou délku schodiště v rozsahu uvedeném v montážním postupu.

Můžete si zvolit typ povrchu schodišťových stupňů a podest, které se Vám líbí a splňují Vámi požadovanou hodnotu protiskluzu. Dále je možné zvolit materiálové provedení zábradlí (nerezové / žárově zinkované).

Levné venkovní schody stavebnicového systému splní všechny Vaše požadavky.

- nadstandardní kvalita dostupná všem
- velmi příznivá cena
- dlouhá životnost žárového zinku - cca. 30 let
- bezpečnost
- atraktivní vzhled (možnost nátěru schodiště = barevnost jaká se Vám líbí)
- snadná montáž pomocí běžného nářadí, které má každý kutil doma (detaily v montážním postupu)
- ISO 9001:2008

 1. Pavel Hanzelín - portál Podlahy.com

  Obecná informace o příznivé ceně v našem článku neznamená, že dokážeme schodiště nacenit podle zaslaných rozměrů. Jsme opravdu jen informační portál o podlahách a všech příbuzných tématech a také katalog firem, které se v této branži pohybují a pokud chcete něco nacenit, kontaktujte některou firmu z kategorie "kovová schodiště" na našem portálu (ve které je tento článek zařazen) můžete také použít náš online poptávkový systém EXPRES POPTÁVKA.
  Vaší poptávku můžete v několika krocích během jedné minuty vložit včetně přílohy do našeho online poptávkového systému zde: http://expres-poptavka.cz/ Nebo si klikněte na červené tlačítko "POPTÁVKA" hned pod článkem či zcela nahoře vpravo na našem portálu to samé tlačítko. Více Vám opravdu nedokážeme pomoci, nejsme realizační firma, nic nevyrábíme, nemontujeme ani neprodáváme. Tento portál vznikl právě proto, abyste si v něm mohli dle kategorií vyhledat firmu z vašeho okolí a zadat jí poptávku a nemuseli firmu složitě shánět po celém internetu. Následně byl vytvořen poptávkový systém a pod každým článkem je možné přejít skrze jedno kliknutí na červené tlačítko "POPTÁVKA" na možnost v několika krocích zadat poptávku. Trvá to maximálně 2 minuty a záleží, zda svou poptávkou některou z registrovaných firem dostatečně oslovíte. Pak už jen čekáte na nabídky zaslané do mailu.

 2. jari

  ale hlavne,ze jsou levny,to tam daji

 3. Patrik Hyka - portál Podlahy.com

  Dobrý den, jsme informační portál a ne tedy realizační firma. Pro cenovou nabídku prosím oslovte některou z firem v naší databázi. Patrik Hyka

 4. Michaela

  Dobrý večer kolik by stalo schodiště venkovní je to 7m výška děkuji

Napsat komentář