Schodišťový systém TopStep - řešení pro každé schodiště.

Schodišťový systém TopStep - řešení pro každé schodiště.

Schodiště hraje v interiéru podstatnou roli a nejde jen o prostředek ke spojení dvou pater.

Ale v případě kvalitního zpracování a originálního designu, se muže stát i schodiště působivou dominantou interiéru.

Schodišťový systém TopStep - řešení pro každé schodiště. Schodišťový systém TopStep je optimální pro obložení nových schodů i pro rychlé renovace starých schodů bez potřeby bourání. Schodové profily TopStep lze použít na jakýkoliv podklad jakéhokoliv schodiště. K výhodám tohoto systému patří široká nabídka dekorů, snadná údržba, odolnost proti oděru, nárazu a také UV záření.

TOPSTEP Flex - unikátní schodišťová stavebnice
Představujeme vám unikátní schodišťovou stavebnici, která usnadní práci při realizaci schodišť dle vašich představ. Tato stavebnice představuje řadu výhod, které vám ušetří nejen čas a peníze, ale dosáhnete s ní perfektních výsledků.

Základním prvkem schodišťového systému TOPSTEP je obkladový element (schodový profil). Je tvořen nosičem z vysoce kvalitní desky MDF a vrstvy z vysokotlakého laminátu. Důležitou součástí je hliníková vyrovnávací lišta.

Rychlá montáž - jednoduchá montáž, kterou zvládnete sami, bez stavebních úprav a zbytečného nepořádku.

Dlouhá životnost - materiál nepracuje a nesesychá, proto zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálu. Zároveň je odolný proti oděru, nárazu a UV záření.

Design - Máte jedinečnou možnost sladit svůj interiér přesně podle vašich představ. Navíc dosáhnete moderního a elegantního designu.

Aplikace na betonové schody.pdf
Aplikace na dřevěné schody.pdf
Aplikace na kamenné schody.pdf
Aplikace na ocelové schody.pdf
Aplikace na teracové schody.pdf

www.topstep.cz

  1. AliM5

    copak tahle sranda asi stojí?:))

Napsat komentář