Vinylové podlahy RS-click a Imperio - podlahy z české Fatry

Vinylové podlahy RS-click a Imperio - podlahy z české Fatry

Moderní s nádechem nostalgie. Společnost Fatra a.s. má své pevné místo na trhu již 80 let.Zásadním produktem firmy jsou vinylové podlahy. Jejich cílem je poskytnout zákazníkům českou kvalitu spojenou s designem, který zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Rozhodne-li se zákazník pro dnes tolik vyhledávaný vinyl, čeká ho ještě další rozhodnutí. Následuje volba, jakým způsobem má být krytina instalována. Na výběr jsou dvě možnosti, kde každá z nich nabízí domácnostem i komerčním prostorám jiné výhody.

-          Plovoucí vinylové podlahy jsou méně náročné na instalaci. V nabídce Fatry a.s. jsou krytiny z řady FatraClick a RS-click. Jak už název obou kategorií napovídá, jedná se o dílce instalovány jednoduchým zakliknutím do sebe.

-          Lepené vinylové podlahy zase poskytují vynikající vedení tepla či výbornou odolnosti proti vlhkosti. Mezi produkty Fatry a.s. ze sekcí Imperio a Thermofix si vyberou i ti nejnáročnější klienti.

 

Využití předností RS-click od prvního dotyku s podlahou

Už počátek spolupráce s touto krytinou se nese ve znamení klidu a pohody. Krytina spadá díky uživatelsky nenáročné pokládce do oblíbených plovoucích vinylových podlah. Kromě kvalitního spojovacího systému je opatřena speciální ochrannou PUR vrstvou zajišťující snadnou údržbu i zvýšenou odolnost. Vrchní povrch navíc poskytuje antibakteriální úpravu.

Zvuková izolace je zabezpečena spodní vrstvou korku. Výrobce myslel i na vylepšení odolnosti proti vlhkosti, kterou zajistil v HDF vrstvě.   

RS-click patří do tradičních i luxusních prostor

Různorodé výhody umožňují širokou oblast použití. RS-click je plovoucí vinylová podlaha vhodná do tradičních domácností, komerčních prostor, škol ale také do míst, kde je vyžadován luxusní vzhled i jakost.

Moderní a zároveň útulný design díky RS-click

Nabídka šestnácti dekorů zaujme klienty prahnoucí po moderně i zákazníky vyhledávající spíše klasiku. Vzory jsou inspirovány dřevem zbarveným od světle šedé až do tmavších hnědých tónů.

Nalepit Imperio a můžeme začít žít

Imperio jsou dílce určené k lepení. Náročnější styl pokládky se odvděčí vlastnostmi, které ocení nejen majitelé podlahového vytápění. Fatra Imperio je krytina, která je vhodná i do vlhkého prostředí. Podlaha si dokáže nést svou novotu leta díky odolnosti proti poškrábání a oděru i díky velmi snadné údržbě.

Co dělá domov domovem

Krytina Imperio vdechne správnou atmosféru do každé domácnosti. Právě tam je její hlavní oblast použití. Cílí na náročné klienty, kteří touží po luxusu. Svou povahou osloví ale všechny zákazníky prahnoucí po kvalitě.

Originální jistota jménem Imperio

V nabídce je dvanáct vzorů dřeva, které dodají prostoru žádanou atmosféru. Některé dekory jsou odvážně výrazné, jiné zase vsázejí na jistotu jemnosti. 

Velký výběr této vinylové podlahy najdete u společnosti Supellex, která má nejširší nabídku tohoto výrobce ve svých  showroomech v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí školení pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na  www.svetpodlah.cz

Napsat komentář