PVC podlahy Gerflor Designtime a Designtex si zamiluje každý

PVC podlahy Gerflor Designtime a Designtex si zamiluje každý

Před tím, než se pustíme do podrobnějšího představení těchto dvou kolekcí od předního výrobce podlahových krytin společnosti Gerflor si ještě nejdříve obecně řekněme, jaké výhody nabízejí PVC podlahy svým majitelům. Jakožto první určitě nelze nezmínit vysokou mechanickou a chemickou odolnost, kterou se tyto podlahové krytiny vyznačují. Tato skutečnost předurčuje podlahy z PVC k tomu, aby vám opravdu dlouho vydržely, a to navíc v zcela nezměněném stavu - jsou rezistentní i vůči stárnutí. 

Dalším kladem je skutečnost, že jsou hypoalergenní, jsou tedy zcela vhodné i domácností, kde se vyskytuje nějaký alergik. Dále zajisté uvítáte i jejich snadnou udržovatelnost a vysokou hygieničnost. Jejich údržbě není nutné věnovat žádné přehnané úsilí, stačí vám je párkrát do měsíce přetřít navlhčeným mopem, nic víc. Hodit se vám budou i v případě, kdy plánujete podlahové vytápění, neboť podlahy z polyvinylchloridu (PVC) jsou nesmírně vhodné pro jeho pokládku. Na závěr pasáže věnované výhodám těchto podlahových krytin ještě musíme upozornit na skutečnost, že jsou voděodolné. 

Hodí se do všech místností v domě, bytě, ale i do kanceláří 

Je to právě voděodolnost, která má za následek to, že podlahové krytiny vyráběné z PVC jsou vhodné i do místností, kde je zvýšené riziko výskytu vody a jiných tekutin na podlaze, tedy především do koupelen a kuchyní. Ale v možnostech jejich pokládky se meze vskutku nekladou, použít je lze totiž do opravdu kterékoliv místnosti. Vůbec nejčastěji se nicméně objevují v obývacích pokojích a ložnicích. 

PVC podlahy nicméně nejsou skvělými podlahovými krytinami pouze pro soukromé objekty, ale velice dobře se dokáží uplatnit i v komerčních prostorách a kancelářských budovách. Vzhledem k faktu, že jsou tyto podlahy schopny bez problémů snášet i mírně vyšší zátěž, mohou se stát ideální volbou třeba do kaváren či maloobchodních prodejen.   

Gerflor Designtime - nezničitelný hrdina mezi podlahami 

Pokud však sháníte podlahovou krytinu, která je určená i do prostorů s vysokým provozem, třeba škol či nemocnic, pak rozhodně neuděláte chybu koupí některé z podlah z kolekce Gerflor Design Time, které se mohou pyšnit zátěžovou třídou 34/43. V domácnostech se pak dokáží skvěle uplatnit třeba jakožto pokrytí vstupních chodeb, neboť se díky úpravě PUR s nášlapnou vrstvou 0,70 mm vyznačují i mimořádně vysokou odolností vůči otěru. 

Všechny tyto podlahy mají navíc na svém povrchu aplikovaný nátěr Sanosol, jenž dokonale zabraňuje šíření plísní a bakterií. Nejvíce pak frčí PVC podlahy v imitaci dřeva, celkem je takto v kolekci Designtime k dispozici patnáct dřevěných dekorů, ochozeni však nebudete ani o pět atraktivních minerálních dekorů. Součástí této kolekce jsou i modely vysoce zátěžového PVC Contract, které jsou dodávány v 10 různých barevných pixelových dekorech.  

Gerflor Designtex - ideální podlaha do bytu 

Na rozdíl od podlah Designtime jsou ty z kolekce Designtex vhodnější spíše do bytových interiérů. Zásluhou ochranné vrstvy Pureclean se každopádně vyznačují opravdu skvělou odolností nášlapné vrstvy. Dále jsou obdařeny i exkluzivní patentovanou technologií, s jejíž pomocí se dokáží lépe vypořádat s nerovnostmi podkladu. Aby toho nebylo málo, tak v jejich spodní vrstvě se nachází unikátní textilní voděodolná a protiplísňová podložka, která efektivně chrání podlahu před poničením. 

PVC podlahové krytiny Gerflor Designtex jsou prodávány v různých dekorech, konkrétně se jedná o dvanáct dřevěných a tři kamenné dekory. Dodávány jsou pak v rolích. Nabízena je i luxusnější varianta Plus, jež je navíc ošetřena nátěrem SANOSOL a má vyšší zátěžovou třídu (32/41). 

Všechny tyto podlahy najdete na: www.supellex.cz/zakaznicka-zona/pvc-podlahy

 

Napsat komentář