PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME Contract - kvalitní podlahy hrající všemi barvami

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME Contract - kvalitní podlahy hrající všemi barvami

Podlahy vyrobené z PVC (polyvinylchlorid) se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností, a řadí se mezi nejtradičnější a nejoblíbenější podlahové krytiny vůbec. Krom toho mezi jejich další výhody spadá například i snadná udržovatelnost, vysoká tvarová stálost, dobré izolační vlastnosti a rovněž celkem nízká cena. PVC podlahoviny taktéž dokáží chránit obyvatele domů a bytů před alergiemi či roztoči. Toto všechno bez výjimky platí i pro PVC podlahy Gerflor Design Time Contract

PVC podlahy již po několik desetiletí patří k charakteru moderního životního stylu, zpříjemňují bydlení, a zaručují zdravé a čisté prostředí. Co však dříve zvykem rozhodně nebývalo, ale dnes to patří téměř ke standardům, tak je velké množství vzorů a barev těchto podlahových krytin. Na výběr tedy máte i v případě PVC podlah Gerflor Design Time  Contract z celé řady dekorů. Pojďme si je blíže představit. 

 

Pestrá nabídka ještě pestřejších dekorů si získá každého 

Podlahy z nové kolekce Design Time Contract jsou dostání v celkem 10 rozličných pixelových dekorech. Milovníky uklidňující barvy moře zajisté osloví vzor Atlantique, jenž se bude perfektně vyjímat především v koupelnách nebo obývacích pokojích. Trendem poslední doby mezi podlahami je stříbrná a šedá barva - těchto barev si díky dekorům Souris, Roman, Ivoire a Carbone můžete užít do sytosti. 

Rozhodně se však nemusíte držet při zemi tím, že dáte přednost těmto univerzálním a méně výrazným dekorům, vsadit totiž můžete i na o poznání pestrobarevnější vzory. K dispozici jsou PVC podlahy i v zelené (Kiwi), oranžové (Clementine), růžové (Grenade), světle modré (Turquoise) nebo žluté barvě (Mimosa). Cena všech zmiňovaných deseti dekorů je jednotná - 339,- Kč / m² (bez DPH). 

Tyto podlahy snesou i větší zátěž a hrubší zacházení 

PVC podlahy Gerflor Design Time Contract kromě široké škály dekorů, díky kterým tyto podlahové krytiny perfektně vynikají a pomáhají tak k vytvoření dokonalého interiéru, nabízejí i zátěžovou třídu 34/43. Jedná se tedy o vysoce zátěžové podlahové krytiny skvěle se hodící nejen do domácností, ale taktéž i do objektů s vysokým provozem (nemocnice, kanceláře, školy, obchody). Zásluhou jejich celistvého povrchu bez spár jsou též velice snadno udržovatelné, jednoduše z nich odstraníte všechny nečistoty a prach. 

Na závěr se ještě v krátkosti podívejme na technické detaily této  PVC podlahy. Jejich celková tloušťka činí 2,25 mm; tloušťka nášlapné vrstvy je pak 0,7 mm. Prodávány jsou v rolích o délce +/- 20 m, které mohou být široké 2 nebo 4 metry. Nebojte se dát podlahám Gerflor Design Time Contract šanci, litovat totiž rozhodně nebudete. 

Více na: www.supellex.cz/zakaznicka-zona/pvc-podlahy

 

Napsat komentář