PVC podlahy Design TIME/TEX - Úžasná kombinace nízké ceny a vysokého komfortu

PVC podlahy Design TIME/TEX - Úžasná kombinace nízké ceny a vysokého komfortu

Pokládce podlahy musí ve většině případů předcházet otravné a zdlouhavé vyrovnávání podkladu, na nějž ji máte v plánu umístit. Tomu se však můžete elegantně vyhnout, pakliže si pořídíte samovyrovnávací PVC podlahovou krytinu DESIGNTEX od předního francouzského výrobce Geflor, jež je určená právě i k instalaci na nevyrovnané podklady. Tím ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz, které byste jinak museli investovat do potřebného nářadí.

Tyto podlahy nicméně nejsou pouze praktické, nýbrž i estetické - díky rozsáhlé škále dekorů nabízejí velice atraktivní vzhled. Konkrétně si je možno tyto vysoce kvalitní podlahové krytiny zakoupit v celkem 12 různých dřevěných a 3 kamenných dekorech. Každý si tedy zaručeně najde takový design, jenž perfektně zapadne do interiéru jeho bytu či domu. Aby toho nebylo málo, tak tyto modely podlah jsou nadmíru univerzální a snášejí vlhkost, jsou tudíž vhodné opravdu do všech místností!

Geflor DESINGTEX je tichá a pohodlná podlaha

Výše zmíněným výčtem kladů ale rozhodně přednosti této samovyrovnávací PVC podlahy nekončí. Mezi její další výhody patří třeba vysoká pohodlnost a naprostá tichost nášlapné vrstvy. Chůze po této podlaze tedy bude vždy komfortní a tichá. V neposlední řadě se může podlahová krytina DESIGNTEX chlubit nadmíru dlouhou životností. No, a pokud sháníte vysoce odolnou PVC podlahu, pak pro vás máme nachystánu prémiovější variantu DESIGNTEX Plus, jež je určená i do vytěžovaných domácností a komerčních prostor. 

Jestliže ale hledáte podlahovou krytinu do těch vůbec nejvytěžovanějších objektů, kupříkladu do škol, kanceláří či obchodů, poté se rozhodně porozhlédněte po některé z podlah z kolekce nesoucí název DESIGNTIME, jejichž výrobcem je opět francouzský Geflor. Jedná se o vysoce zátěžové PVC podlahy, které jsou připraveny i v těchto velmi zatěžovaných místech vám vydržet dlouhé desítky let.

DESIGNTIME hodně vydrží, ne však za cenu vysoké pořizovací ceny 

Podlahu Geflor DESIGNTIME si samozřejmě můžete umístit rovněž k vám domů. A to i díky atraktivním dekorům, v nichž je nabízena. Zvolit přitom můžete jak nadčasové dřevěné dekory, tak i ty vesele barevné dekory ze zbrusu nové kolekce DESIGNTIME Contract. Co se týče místností, kam se tato podlahová krytina hodí, tak můžeme vyzdvihnout především chodbu a předsíň, tedy místnosti, v nichž se běžně chodí v botách - přesně tam zásluhou odolné nášlapné vrstvy poslouží nejlépe.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pak velice nízká pořizovací cena těchto podlah. Jejich ceny startují na 349 korunách za metr čtvereční (bez DPH). Shrnuto podtrženo, řezané PVC podlahy DESIGNTIME jsou těmi jednoznačně nejlepšími v poměru cena/kvalita.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány