Předvánoční úklid? Máme řešení!

Předvánoční úklid? Máme řešení!

Blíží se Štědrý den a to je pro mnohé hospodyňky čas předvánočního úklidu.

Je to takový rituál, ať je uklizeno či ne, prostě se musí před vánoci vygruntovat.

Mnozí se nad tímto pozastavují se slovy, to jako celý rok neuklízí, když musí před vánoci uklízet celý dům?

Není třeba v tomto hledat logiku. Vánoce jsou jedním z největších svátků v roce a většina hospodyněk chce mít o svátcích doma krásné prostředí a tak hodlá pro to udělat co nejvíce. Než se začne vánočně zdobit, musí se nejdříve vygruntovat. Často se uklízí uklizené, ale i tak to bývá.

Pak je tady ale další druh domácností, kde se pracuje mimo domov celý den od rána do večera, podniká se a běhá se s dětmi po různých kroužcích, aktivitách. Na vánoční úklid nezbývá čas. Pro tento typ lidí je úklid ztrátou času a je jim líto obětovat celý den pro tuto činnost. A my to naprosto chápeme.

Pokud se řadíte mezi typ domácností s nedostatkem času, máme pro vás řešení. Neuklízejte, nechte si domácnost kvalitně uklidit od profesionálů.

Náš informační portál Podlahy.com nabízí firmy, které se zabývají touto činností. Nabízíme vám kategorii “úklidové služby”, která shromažďuje 9365 firem z celé republiky, zabývajících se úklidem na profesionální úrovni.

Stačí navštívit naší kategorii “úklidové služby” a zadat do vyhledávací mapy vaše PSČ. Systém vám pak nabídne k potvrzení vaší lokalitu, pak už jen stačí zadat do posledního políčka akční rádius v km kolem vaší lokality.

Kategorie “úklidové služby” vybere úklidové firmy dle zadaných kritérií a vy si jen nabízené úklidové firmy prohlídnete u nás na portálu. Každá z nich má zde svou prezentaci. Vyberete tu nejvhodnější, která se vám nejvíce zamlouvá dle dostupných informací.

Pak už jen stačí kontaktovat vybranou úklidovou firmu a domluvit si termín úklidu.

Postup vyhledávání je velmi jednoduchý a my vám ho nabízíme krok za krokem v obrázcích níže.

1. Klikněte na kategorii "úklidové služby"

2. Zadejte do pole "PSČ nebo město" počáteční čísla vašeho PSČ. Systém vám nabídne PSČ a lokality, stačí si kliknutím vybrat tu svou. Sytém vyhledávání bude vyhledávat pak podle lokality vámi vybraného PSČ.

3. Nastavte do kolonky "okolí" vzdálenost v jakém maximálním rozsahu má systém vyhledávat firmy poskytující úklidové služby. Systémem je přednastaveno 25 km, ale my jsme zadali 5 km. Nechceme utrácet zbytečně za dopravné, které si většinou firmy účtují. Pak už jen klikněte na červené tlačítko "HLEDAT".

4. Ve výsledcích se vám zobrazí nalezené firmy na mapě. Systém zobrazuje na mapě vždy max. 20 firem naráz a také v náhledech pod mapou. Pokud je jich více, zobrazí se pod mapou možnost stránkování. Mapa je tak přehlednější, než kdyby zobrazila 67 firem naráz, jako je to v našem ukázkovém případě. Po najetí kurzorem na modrý terčík se vám zobrazí náhled firmy a možnost kliknout na odkaz "informace". Tímto způsobem se dostanete do prezentace zvolené úklidové firmy na našem portálu k získání dalších informací a kontaktů na firmu. Zápisy firem se mohou lišit co do množství informací dle druhu firemního zápisu, který si u nás firma zvolila při registraci. 

5. Nyní jste v detailu firemního zápisu zvolené firmy, v tomto případě se jedná o prezentaci "free" tedy neplacenou, která poskytuje základní informace o firmě s neaktivní e-mailovou adresou a odkazem na web. V případě, že by si firma vybrala jednu z lepších prezentací na našem informačním portálu, měla by možnost zadat více informací, obrázků a odkazů na své nabídky v oblasti kategorie "úklidové služby". 

Netrapte se s předvánočním úklidem, využijte tento čas pro lepší aktivity se svou rodinou. Objednejte si úklidové služby na profesionální úrovni. 

Vše pro váš úklid najdete v akci zde

Pavel Hanzelín - portál Podlahy.com

Napsat komentář