Pořiďte si odolnou podlahu pro náročné, pořiďte si PVC Gerflor DesignTime

Pořiďte si odolnou podlahu pro náročné, pořiďte si PVC Gerflor DesignTime

Odolná a díky různým dekorům hodící se prakticky do každého interiéru. Přesně taková je podlaha PVC DesignTime, kterou nabízí společnost Supellex. Ať už hledáte podlahu do domácnosti či na různá více frekventovaná místa, vezměte při vašem výběru v úvahu i tuto podlahu, která vás svými vlastnostmi jistě mile překvapí.

 

Do domácnosti, ale i do škol či nemocnic

PVC podlahy Gerflor DesignTime jsou díky své odolnosti vhodné především do míst, kde projde během dne velký počet lidí. Kontakt s obuví této podlaze vůbec nevadí a ani po jejím dlouhodobém používání nebudete moci sledovat stopy poškození. Podlaha se tak skvěle hodí na chodby, do škol, nemocnic nebo třeba obchodů. Prostě na místa, kde se opravdu využije a nebude se na ni pouze prášit.

Protože jsou tyto PVC podlahy instalovány především na rušná místa, předpokládá se, že jejich údržba nebude příliš jednoduchá. Opak je ale pravdou. Podlahy Gerflor DesignTime jsou velmi snadno udržitelné a navíc jsou také voděodolné a částečně izolují hluk a zvuk.

Proti plísni i bakteriím

PVC podlahy Gerflor DesignTime se pyšní mimořádnou odolností proti oděru a navíc jejich nátěr zabraňuje šíření bakterií a plísní. I díky tomu vzniká další výhoda této podlahy, skvěle se hodí do prostor, kde se pohybují alergici. Díky této podlaze tak nebudete muset věnovat přílišnou péči úklidu těchto prostor. 

Vyberte si mezi minerálními vzory i dekorem dřeva

V návaznosti na to, kam podlahu vybíráte, se zaměřte také na výběr dekoru. Samozřejmostí je možnost výběru z tradičních dřevěných vzorů, na výběr jsou ale i méně tradiční motivy. Vybírat můžete z patnácti dřevěných druhů. Mimo jiné si ale také můžete vybrat imitaci minerálních vzorů. Projít se tak můžete třeba po podlaze Vanilla, Safran nebo Silver.

Vyberte si nejen vzor ale i šířku či tvar

Využijte možnosti nevybírat si pouze dekor podlahy. Vyberte si také další, nyní již detailnější parametry. Ovlivněte tloušťku dřeva i způsob aplikace. Ušetřete si práci a vyberte si třeba materiál, který je nalepovací. Pokud máte problém s kluzkou podlahou, vybírat můžete také materiál protiskluzový. Neřešte tedy jen, jak podlaha bude vypadat, ale zaměřte se i na technické parametry. Každé prostředí je jiné a je tedy vhodné vybrat podlahu přímo na míru. Na to jsou právě podlahy Gerflor DesignTime připraveny a vy si tak můžete vybrat ze široké nabídky. 

Podlahové vytápění i nízká cena

Pokud stále ještě váháte, zda si PVC podlahu DesignTime pořídit, pak by vás mohl nalákat také fakt, že se tyto podlahy hodí také pro podlahové vytápění a navíc je pořídíte za celkem nízkou cenu. Jak jsme již zmiňovali, tyto podlahy nešíří bakterie a plísně, takže se také skvěle hodí do vlhkých prostor. Snadná údržba a voděodolnost jsou pak dalšími vcelku podstatnými výhodami. 

Supellex - svět podlah 

www.podlahydesigntime.cz

Napsat komentář