Podlahy roku 2020? To jsou nové dřevěné podlahy Boen

Podlahy roku 2020? To jsou nové dřevěné podlahy Boen

Historie norské společnost BOEN by nás zavedla do roku 1641 na jih Norska k Boen, vodopádům na řece Topdals nedaleko Kristiansandu, kde byly v provozu dvě pily. Letité zkušenosti vzniklé při zpracování přírodního materiálu se promítly do výroby dřevěných podlah. V součastnosti patří společnost Boen mezi přední výrobce dřevěných podlahových krytin. Dřevěné podlahy vyrábí v široké škále formátů, v různých šířkách a délkách až do 4 m, ale také v různé  třídě i povrchové úpravě. Je pro ně důležité, co je na trhu trendy a co zákazníci chtějí. Proto společnost vyvinula na rok 2020 nové barvy a vzory podlah inspirované přírodou.

Jaké barvy by vaše nová dřevěná podlaha měla být v roce 2020?

Oak Foggy Brown  je krásná tmavě hnědá barva inspirovaná přírodními prvky Země. Oak Misty Grey má krásnou zaprášenou šedou barvu.

V poslední době také sílí poptávka po tradičních vzorovaných podlahách a proto společnost vyvinula novou kolekci  Chevron , která napodobuje starý vzor z doby bronzové. Základem je dubové dřevo,  jehož kresba oživuje nádherné tradiční pokládací vzory a díky svým přímkám ve tvaru šipky vytváří stylovou a elegantní atmosféru. Novinkou je i kolekce  Boen Trend - Drama, která  přináší tmavé černé odstíny, které v interiéru působí lesklým dojmem. Trendy odstíny výrazné tmavě černé nebo antracitové barvy dávají dubovému dřevu neobvyklý vzhled. Kouzlo přírodního materiálu také zvýrazňuje povrchová úprava kartáčováním. 

Touha po přirozenosti, život v harmonii a ochrana našeho prostředí hrají stále větší roli. Proto se výroba zaměřuje  na surový a autentický pocit dřeva pomocí nových produktů Oak Senses a Oak Authentic. Větší útulnost a pocit přítomnosti přírody v místnosti přináší jemně uzený dub, který jí propůjčuje živý a výrazný vzhled.

Nadčasová hnědá barva se nachází  v zemi, v lese a v horách a byla inspirací pro pět nových podlah s povrchovou úpravou Live Pure : Oak Brazilian Brown , Oak Elephant Grey , Oak Ginger Brown , Oak India Grey a Oak Warm Grey . Jedná se o univerzální podlahy, které lze použít v různých prostředích v závislosti na vašem stylu.

Změny v interiéru nemusíte řešit jen vymalováním a novým nábytkem. Základem je krásná a nadčasová dřevěná podlaha, která vám vytvoří teplou a neopakovatelnou atmosféru.

 

Napsat komentář