Podlahové centrum Praha - místo, kde vám o podlaze řeknou vše

Podlahové centrum Praha - místo, kde vám o podlaze řeknou vše

Aby pokládka podlahy byla dokonalá a finální zákazník s jejím řešením mohl být spokojený, musí být podniknuta řada na sebe navazujících a spolu souvisejících kroků, která zaručí perfektní výsledek. Jedním z nich je i návštěva podlahového centra, kde je zájemci nabídnuta nejen široká paleta podlahových krytin, nýbrž i dobré rady, tipy a odborná pomoc. Už od 20. ledna je otevřeno i nové podlahové centrum v Praze. Konkrétně v Praze v Letňanech v Business parku Letňany, v hale D7, ulice Toužimská 889.

Není možné, abyste ze skladu a showroomu v Praze odcházeli s prázdnou

Nové podlahové centrum  a sklad pro velkoodběratele v Praze Letňanech je dalším místem, kde načerpáte inspiraci, ale také si odnesete spoustu skvělých rad co se práce s podlahovými krytinami týče. Tentokrát je blíž i zájemcům z Prahy a okolí. Sklad o ploše 1000 m2, showroom s plochou 300 m2 plus pomoc odborného personálu, to vše dohromady je klíčem k úspěchu. Je jen málo pravděpodobné, že byste odcházeli s prázdnou. Minimálně budete mít skvělý nápad na kompletní řešení vašeho projektu.

Proč je dobré mít podporu profesionála v oboru?

Za kvalitně odvedenou prací - v našem případě za kompletní pokládkou podlahové krytiny stojí nejen velké úsilí a šikovnost řemeslníků, nýbrž i výběr kvalitní podlahové krytiny a příslušenství. Můžete mít perfektní nápad a šikovné ručičky, když ale zvolíte nekvalitní, příliš levný a nedokonalý materiál, zářného výsledku nedosáhnete.

Úskalí použití nesprávného materiálu přitom nemusí být znát bezprostředně při pokládce. Může se projevit časem - nízkou odolností proti zátěži, kratší životností, tvorbou různých nedokonalostí.

Riziko u nekvalitních materiálů je i to, že k nim neseženete řádné příslušenství a pokládka tím pádem bude náročná. Naštěstí tohle s prodejcem podlahových krytin Supellex nezažijete. Tady si můžete být jistí, že vše půjde jako po másle a vy se co nevidět můžete radovat z krásné a kvalitní podlahy.

Co si lze představit pod názvem Supellex?

Společnost Supellex působí na trhu již od roku 2004. Od té doby se vypracovala na vysokou úroveň a nabízí široké portfolio podlahových krytin českých i zahraničních výrobců. Protože se společnost zaměřuje na svou činnost jako na celek, nesmí v její nabídce chybět ani podlahářská chemie a další doplňkový sortiment, jako jsou podložky pod podlahovou krytinu, lišty a přípravky k péči o podlahy.

Pro větší inspiraci zákazníků vydává Supellex i svůj magazín, kde své zákazníky informuje o nejnovějších trendech ve světě podlah. Pro všechny případy nakonec platí, že nejlepší je vidět podlahovou krytinu naživo. Jen tak získáte ideální představu o tom, zda je vhodná pro váš domov. Načerpat inspiraci můžete například v showroomu společnosti Supellex.

Proč navštívit podlahový showroom?

Někdy v hlavě máte dokonalý plán o tom, jak by mohla vaše podlaha vypadat. Když se však procházíte mezi regály a vzorky zboží, najednou nemůžete vaši myšlenku spojit s reálnou nabídkou. Naopak jindy vůbec netušíte, jaká podlahová krytina by byla pro vaše řešení nejlepší. V každém z těchto případů doporučujeme načerpat inspiraci v podlahovém showroomu, kde si nejen odpočinete v krásném a designovém prostředí, nýbrž nasbíráte potřebné nápady a informace pro vaši konkrétní realizaci.

Nejenže v showroomu uvidíte již hotové podlahy z různých podlahových krytin, nýbrž vám bude k dispozici i odborný tým, který vám pomůže doladit vaše představy k dokonalosti.

Výběr podlahové krytiny by se v žádném případě neměl brát na lehkou váhu. Na druhou stranu může být až překvapivě jednoduchý, když zvolíte ty správné kroky - jedním z nich může být návštěva naší pobočky v Praze. Už se na Vás těšíme!

Napsat komentář