Odolné dřevěné parkety Tarkett

Odolné dřevěné parkety Tarkett

S dřevěnými parketami Tarkett si do svého příbytku vnášítete kousek přírody.

Pohled na okouzlující kresby dřeva vyvolává nepopsatelné pocity a každý krok po dřevěných parketách se stává zážitkem.

S nákupem dřevěných parket si nepořizujete pouze podlahu, ale získáváte mnohem víc, například 130 let zkušeností, které zaručují vysokou kvalitu podlahy.

Společnost Tarkett nabízí neomezené možnosti. Tyto možnosti vyplývají ze sortimentu produktů, který obsahuje více jak 250 typů různých podlah. Výběr je možný jak z klasických dřevin, tak i vzrušujících nových dřevin s různými charakteristikami, barvami, tvary a povrchovými úpravami.

Tarkett disponuje množstvím povrchových úprav, klasické lakování, lakování Natura anebo dřevo napuštěné olejem. K dispozici jsou rovněž různé tloušťky, které poskytují několik možností kladení a broušení, dále samozřejmě množství doplňků pro dokonalý vzhled místností.

Společnost Tarkett vyrábí dřevěné podlahy již od roku 1886 a setkat se nimi můžete po celém světě. Při výrobě dřevěných podlah klade společnost velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí a od roku 1940, kdy byla patentována podlaha se 3 vrstvami, byly dřevěné podlahy instalovány v miliónech místností na celém světě.

Nejodolnější lak na trhu

K vysoké životnosti dřevěných podlah právem přispívají laky a oleje Proteco patentované společností Tarkett, které se nanášejí v 5 vrstvách a jsou tvrzené pod UV světlem. Díky tomu jsou vysoko odolné i vůči mikroskopickým škrábancům a podlaha je tak vhodná i do těch nejvíce zatěžovaných místností v bytě či domě a roky vydrží jako nová.

Speciální lak Proteco Natura zabezpečuje spolehlivou ochranu laku, vzhled a příjemný pocit na dotek přírodního lakovaného dřeva. Údržba přírodní podlahy s lakem Proteco taktéž zabezpečuje jednoduchost péče a s lesklým lakem je určitě vhodná i do kuchyně.

Jedinečný systém lakování Proteco od společnosti Tarkett je nejodolnějším lakem na trhu a má nejvyšší odolnost vůči opotřebení a mikroskopickým škrábancům (podle oficiální metody testování obrušování Taber, norma EN 13696).

Jana Řimnáčová - portál Podlahy.com

 

Napsat komentář