Obklad schodiště dřevem

Obklad schodiště dřevem

Obklad schodiště dřevem. Materiál masivní BUK. Povrchová úprava polyuretanovým lakem. Lepeno na PUR pěnu. 

Předkládáme Vám realizaci obkladu schodiště masivním bukovým dřevem.

Realizace od firmy KP INTERIERY. Jedná se o masivní dřevěné bukové stupnice s nosem, materiál MDF deska s masivním nákližkem. Poddýžka buková tloušťky 1,4 mm, povrchová úprava schodnic byla provedena čirým lakem. Schodnice byly lepeny na PUR pěnu. Firma KP INTERIERY nabízí obklady schodišť z materiálů jako je BUK, DUB, JASAN. Barevné řešení polyuretanovými schodišťovými laky BECKER ACROMA - BECKER ACROMA - FURNI CLEAR, odstíny dle výběru zákazníka.

Provedení schodiště může být: pouze stupnice, nebo stupnice + podstupnice. Zábradlí dřevěné nebo v kombinaci se sklem a kovem.

Ing. Pavel Krobot - KP INTERIERY www.kp-interiery.cz

 1. Patrik Hyka - portál Podlahy.com

  Dobrý den, jsme informační portál, a ne tedy dodavatelská a prováděcí firma. Pro zpracování nabídky prosím oslovte některou z firem v naší databázi. S pozdravem, Patrik Hyka

 2. Petra Hájková

  Dobrý den,
  ráda bych poptala obložení schodiště dřevem....
  Schodiště je lomené do U se 16 schody, botonové o rozměrech š 2000 x h 2250 x v 3026, obložení pouze nášlapné plochy.
  Zakreslení v projektu bych Vám kdyžtak poslala emailem ( aapeta@seznam.cz ). Realizace by byla cca červen - srpen 2017 ( po podlahách ).
  Mohla bych Vás požádat o cenu realizace, možnostech výběru materiálu a jeho základní ceny před zpracováním, cena výroby schodů, pokládka, dopravné (Vamberk) a ostatní podovodné výdeje.
  Děkuji a těším se na spolupráci Petra Hájková

Napsat komentář