Svět podlah - laminátové podlahy EGGER pro rok 2020

Svět podlah - laminátové podlahy EGGER pro rok 2020

Světovým výrobcem laminátových podlah je společnost EGGER, která vznikla v roce 1961. V současné době má výrobní závody v 17 evropských zemích. Od samého počátku se společnost zaměřuje na výrobu produktů ze dřeva a nyní se soustředí zejména na laminátové podlahy a plovoucí korkové podlahy. Laminátové podlahy jsou kvalitně zpracované, voděodolné, hypoalergenní a seženete je v široké škále dekorů. 

Laminátové podlahy jsou podlahovými krytinami plovoucího typu, které mají podobnou třívrstvou konstrukci jako dřevěné parkety. Jediný rozdíl je v tom, že nášlapná vrstva je tvořena fólií nebo několika vrstvami papíru.

Laminátové podlahy EGGER neobsahují PVC ani změkčovadla a z velké části jsou vyrobeny ze dřeva. Jelikož lamely neuvolňují žádné škodlivé látky, výborně se hodí i do dětského pokoje. Pro všechny alergiky je taková podlaha požehnáním, protože se nešpiní a snadno se čistí. Díky novým technologiím jsou podlahy mimořádně odolné vůči vlhkosti: laminátové podlahy Aqua+ mají voděodolný povrch, a proto je můžete bez obav použít v kuchyni i koupelně.

Laminátové podlahy jsou oblíbené z toho důvodu, že imitují vzhled dřeva, kamene, mramoru, korku a kovu. Rychle se pokládají díky zámkovému mechanismu, ale podklad musí být vždy pevný, rovný a suchý. U těchto podlah oceníte to, že jsou odolné vůči poškrábání a snesou i zátěž nábytku, kolečkové židle nebo jehlové podpatky. I při dopadu slunečního svitu jsou stálobarevné a vhodné také do domácností s alergiky.

 

Každý, kdo se pustil do rekonstrukce a má v úmyslu renovovat i podlahy, najde díky laminátovým podlahám  EGGER optimální a cenově efektivní řešení se snadnou instalací. Na výběr máte z několika kolekcí 

EGGER  Pro laminát - trvanlivá a univerzálně použitelná podlaha s velkým výběrem atraktivních dekorů

EGGER Comfort - komfortní podlaha spojující v sobě výhody korku a laminátu, teplá a tichá a hypoalergení

EGGER Design - mimořádně robustní podlaha, odolná proti vlhkosti, vhodná prakticky pro jakýkoli účel

 Každá laminátová podlaha EGGER byla vyvinuta tak, aby byla zajištěna trvanlivost a univerzální použitelnost.

 

Společnost EGGER jde s dobou, a proto přináší na trh novou kolekci dekorativních materiálů, která  vám nabídne řadu pečlivě vybraných, trendových a sladěných dekorů, produktů a nových služeb. Na tuto novou kolekci laminátových podlah se můžete těšit od února 2020 a najít jí můžete v showroomech společnosti Supellex

 

Staňte se fanoušky společnosti EGGER na Facebooku nebo LinkedInu, aby vám neunikly žádné novinky týkající se nové kolekce. Chcete vědět jak bude vypadat nová podlaha v místnosti? Podívejte se na Virtual Design Studio (VDS) kde můžete vizualizovat různé druhy místností s dekory EGGER. Software VDS je také optimalizován pro použití v mobilních zařízeních i tabletech.

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány