Nové podlahové centrum v Praze musíte vidět na vlastní oči!

Nové podlahové centrum v Praze musíte vidět na vlastní oči!

Prodejce podlah Supellex - Svět podlah vám pomáhá zvelebovat vaše domovy již od roku 2004. Od té doby zřídil několik prodejen a nyní přináší svým zákazníkům skvělou zprávu: otevřel nové podlahové centrum v Praze!

Svět podlah Supellex v podlahovém centru v Praze

Podlahové centrum v hlavním městě má výbornou strategickou pozici. Navštivte Svět podlah, který se nachází v Business parku Letňany. Do navigace si zadejte adresu Toužimská 889 a objevte možnosti podlah pro své nové bydlení nebo rekonstruovanou domácnost. Pokud nemáte automobil, nasedněte do metra a vystupte na zastávce Letňany. Čeká na vás široký výběr všech typů podlah a velké skladové zásoby. Jestliže vám padne něco ze sortimentu do oka, můžete ještě ten samý den začít pokládat novou podlahu.

Showroom s ukázkou sortimentu

Podlahové centrum společnosti Supellex - Svět podlah se rozkládá na ploše 1 000 m2 a jeho součástí je showroom o ploše 300 m2. V tomto prostoru o dvou podlažích si můžete prohlédnout sortiment a poradit se s proškolenými zaměstnanci. Domluvit se s nimi můžete i na doprovodných službách, jako je dovoz podlahového materiálu. Již v minulosti jste mohli zavítat do vzorkovny v Karlíně, ale pro mnohé zákazníky budou právě Letňany dostupnější, zejména pro ty ze severních a západních Čech.

Proškolení pracovníci se vším poradí

Obraťte se na odborníky ve společnosti Supellex - Svět podlah,  přistupují k zákazníkům komplexně a žádný požadavek pro ně není nesplnitelný. Ať už potřebujete přípravky na údržbu podlah, odbornou radu ohledně pokládky nebo doporučení podlahářství, jste na správném místě. Zvelebte svůj domov kvalitní podlahovou krytinou a podtrhněte styl interiéru. Ručíme vám za to, že ze showroomu v Praze odejdete spokojeni.

Podlahové centrum pro běžné zákazníky i dodavatele

Před návštěvou podlahového centra v Praze se můžete podívat na sortiment firmy Supellex - Svět podlah na e-shopu. Ale jistě nám dáte za pravdu, že je lepší vidět podlahy na vlastní oči, prohlédnout si odstíny a dotknout se materiálů. I pro dodavatele máme dobrou zprávu: nechybí rozsáhlé sklady, kam se lehce dostanete s nákladním autem a kamionem.

Objevte novinky ve Světě podlah!

Zvažujete-li návštěvu podlahového centra v Praze a stále nejste rozmyšlení, jakou podlahu zvolit, nezapomeňte si prohlédnout novinku v oblasti PVC podlah – kolekci IVC Xtreme. Toto vysoce zátěžové PVC má dostatečnou nášlapnou vrstvu a můžete ho položit do komerčních objektů, ale i do frekventovaných obytných místností. . V poslední době jsou nesmírně populární vinylové podlahy. Požadujte to nejlepší a prohlédněte si v podlahovém centru nové vinylové podlahové krytiny Gerflor Designart Rigid do obytných prostor i komerčních objektů. Nenechte si ujít ani nové přírodní  živé  podlahy EGGER PRO Design Green Tec s odolným povrchem a atraktivním designem.

Tyto tři novinky v podlahových krytinách najdete v podlahovém centru v Praze- Letňany. Nespokojte se jen tak s něčím a chtějte za své peníze opravdovou kvalitu. Pracovníci firmy Supellex – Svět podlah nenabízí zákazníkům nic, o čem nejsou sami přesvědčeni!

 

Více na: www.svetpodlah.cz/kontakty

 

Napsat komentář