Neobyčejné  korkové podlahy od společnosti DuroDesign

Neobyčejné korkové podlahy od společnosti DuroDesign

Jste náročný zákazník? Chcete mít doma krásnou a přírodní podlahu? Právě pro vás je tu kanadská společnost Duro Design, která se zabývá výrobou bambusových podlahových krytin, podlah z tvrdého dřeva a hlavně se zaměřuje na barevné korkové podlahy. Ty nabízí v mnoha vzorech a barvách se speciální úpravou. Tyto korkové podlahy jsou velmi teplé na dotek, jsou hypoalergenní, vynikají otěruvzdorností a chemickou odolností, pohlcují zvuk a jsou velmi snadno opravitelné. I proto si společnost může dovolit poskytovat na tyto podlahy 25 letou záruku na strukturu  a 5 letou záruku na obnovitelnou povrchovou úpravu.

V nabídce najdete  korkové dlaždice Ultra Comfort 8mm, nebo korkové podlahy Designer Floating Uni-Clic Plank, které jsou ošetřeny tvrdým voskovým olejem a položíte je pomocí click systému bez použití lepidla. 

Obě kolekce nabízí 6 vzorů a 88 barev, takže máte neuvěřitelný výběr z 1056 korkových podlah do vašeho domova, kanceláře, či k dalším komerčním účelům, jako jsou hotely, restaurace, školy a různé další provozovny včetně halových hřišť.

Máte zájem o tuto neobyčejnou podlahu? Kontaktujte nás.

 

Napsat komentář