Nejlépe hodnocené třívrstvé dřevěné podlahy Esco the family

Nejlépe hodnocené třívrstvé dřevěné podlahy  Esco the family

Dřevo je již mnoho let oblíbeným materiálem. Jeho využití je velmi všestranné. Hodí se jak do interiéru, tak i exteriéru. Nábytek z masivu v kombinaci s kvalitní dřevěnou podlahou, vytvoří jedinečnou a skvěle působící domácnost. Základem je vybrat produkty od kvalitních výrobců, jako je například  a jeho dřevěné podlahy kolekce the family.

Kolekce the family a její hlavní výhody

Kolekce třívrstvých podlah the family představuje celou řadu kvalitních dubových podlah. Všechny typy podlah jsou vyráběny z českých či slovenských dubů a každé prkno je řádně zpracováno a ošetřeno v České republice.

Hlavní předností dubových podlah the family je jejich precizní zpracování. Vhodné jsou téměř do jakýchkoliv domácností, konkrétně do dětských pokojů, obývacích pokojů nebo do kuchyní. Podlahy snesou také hrubší zacházení, proto se nemusíte bát na ně „vypustit“ vaše malé ratolesti nebo domácí mazlíčky.

Výhody dubových podlah the family přehledně:

 

 

-výroba z kvalitních českých a slovenských dub
-zpracování a ošetření prken probíhá v České republice
-podlahy jsou vhodné pro dovádění malých dětí či hrátky s domácími mazlíčky
-pod jakýchkoliv z nabízených dekorů the family lze instalovat podlahové topení

 

Supellex má ve své kolekci the family hned několik zajímavých dekorů. Každá z dubových podlah má nejen neotřelý vzhled, ale také jedinečné provedení. Vybrat si můžete z originálně pojmenovaných kousků, PETR, IVETA, FILIP, ANNA, DAVID, LUCIE nebo ADAM. Všechny tyto podlahy jsou vhodné pro instalaci podlahového topení a skvěle odolávají malým dětem a domácím mazlíčkům.

Vlastnosti dubových podlah the family 

Všechny podlahy Esco the family mají velmi podobné vlastnosti. Svým vzhledem se však každý dekor hodí do jiného typu domácnosti. Některé se hodí do moderních interiérů, jiné skvěle vyniknou na venkovských usedlostech.

Například dubová třívrstvá podlaha Esco the family. 04 ANNA, je připravena pro milovníky venkovského prostředí. Její tmavé provedení dodává interiéru jedinečný nádech nostalgie. Skvěle vynikne ve velikých obytných místnostech. Naopak světlá podlaha  Esco the family. 07 PETR je ideální jak do větších, tak i menších pokojů. 

Přehled vlastností dubových podlah the family:

-vhodné do obývacích pokojů, dětských pokojů a do kuchyně
-vhodné pro instalaci podlahového topení
-vhodné pro děti a domácí mazlíčky
-kvalitní provedení zpracované v České republice
-celková tloušťka 14 mm,nášlapná vrstva 3 mm

 

Údržba dubových dřevěných podlah

Dřevo, jakožto přírodní materiál, je velmi citliví na vnější podmínky prostředí. Tomu je zapotřebí přizpůsobit i jeho údržbu. Nejdůležitější je vyvarovat se velikému množství vody. Podlahy z kolekce the family od Supellex totiž nejsou voděodolné, proto se jejich pokládka nedoporučuje v koupelně a ve venkovních prostorách.


Pokud se rozhodnete podlahu vytřít, zvolte pouze vlhký hard nebo mop. Ideální je po vytření podlahu setřít do sucha. V případě nadměrného množství vody by mohlo dojít ke zvlnění podlahy a k dalším nežádoucím efektům. Další variantou jsou čisticí prostředky. Zvolte především ty, které vám doporučí přímo výrobce podlahy. Na dřevěnou podlahu rozhodně nepoužívejte leptavé přípravky. Mohlo by totiž dojít ke zničení povrchu. Pokud chcete, aby vaše podlaha vydržela co nejdéle, musíte o ni řádně pečovat. Dřevěné podlaze příliš neprospívá chození ve venkovní obuvi. Vyvarujte se tedy pokládce v předsíni a na chodbě. Jestliže plánujete položit podlahu do komerčních prostor, pamatujte na pořízení rohoží před vstup.

Pro Vaší inspiraci si prohlédněte katalog the family.

 

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány