Nejlépe hodnocená vinylová podlaha od německého výrobce Wineo – pod názvem Selection

Nejlépe hodnocená vinylová podlaha od německého výrobce Wineo – pod názvem Selection

Rozhodli jste se pro vinylovou podlahu a hledáte tu správnou právě pro vás? Pokud dbáte na vysokou kvalitu za rozumnou cenu, tak vás zřejmě zaujme novinka od německého výrobce Wineo. Tento výrobce ve spolupráci se společností Supellex – svět podlah uvádí na trh novou kolekci pod názvem Wineo Selection. Společnost Supellex patří na našem trhu mezi přední prodejce podlahových krytin od renomovaných výrobců a dovozců a také svou jedinečností při výrobě privátních kolekcí.

Wineo Selection nabízí nádherné dekory dřeva

Kolekce Wineo Selection obsahuje čtyři moderními dekory dřeva, které jsou provedeny ve vysoké kvalitě a působí velmi věrně a skutečně. Všechny dekory jsou dostupné ve variantě click i jako lepená podlaha. Podlahy Wineo Selection jsou určeny do bytových prostor a je na ně poskytována záruka dvacet let

Selection v lepené variantě s celkovou tlouštkou 2mm 

Lepené podlahy, jak již název napovídá, jsou pokládány pomocí speciálního lepidla. Důležitým předpokladem je rovný podklad z vhodného materiálu. Rozměry v lepené variantě jsou 1200 x 180 mm s tlouštkou nášlapné vrstvy 0,3 mm. Pokud se budete rozhodovat pro tuto variantu počítejte s tímto množství v balení 3,89 m2 .

Selection ve variantě click s celkovou tlouštkou 4mm 

I když i pokládka click podlahy vyžaduje určitou zručnost, odpadá zde nutnost manipulace s lepidlem.  U podlah click jsou jednotlivé dílce opatřeny zámkovým systémem, kterým se k sobě spojují. Rozměry v lepené variantě jsou 1212 x 187 mm s tlouštkou nášlapné vrstvy 0,3 mm. Pokud se budete rozhodovat pro tuto variantu počítejte s tímto množství v balení 2,27 m2 .

Na pobočkách Supellex získáte podlahu i cenné rady

Zaujala vás vinylová podlaha a chtěli byste si je prohlédnout ve skutečnosti? Pak neváhejte navštívit pobočky firmy Supellex. Odborně proškolený personál vám rád pomůže s výběrem, poradí s údržbou a doporučí prověřené firmy pro realizaci. Kontakt na pobočky najdete zde https://www.supellex.cz/kontakty

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány