Napíšeme zdarma PR článek na našem portálu k placenému zápisu

Napíšeme zdarma PR článek na našem portálu k placenému zápisu

Napíšeme pro vás zajímavý článek o vaší firmě, produktu či službě.

V případě, že si u nás zvolíte jeden z placených firemních zápisů počínaje programem STANDARD a výše, napíšeme pro vás PR článek zdarma.

Pokud máte u nás registrovanou svou společnost formou základního FREE zápisu (zdarma), stačí abyste jej změnili na program STANDARD a nebo vyšší placený program z našeho ceníku a obdržíte od nás zcela zdarma zajímavý PR článek, zacílený na vaší firmu. Ceník programů naleznate zde.

V případě, že nemáte u nás žádný firemní zápis, můžete si jej buďto sami jednoduše provést, nebo nás kontaktovat a my vám se vším pomůžeme. Probereme s vámi vaše možnosti a budeme vám nápomocni při výběru nejvhodnějšího programu firemní prezentace na našem portálu.

Jakmile dojde k zaplacení vámi vybraného placeného firemního zápisu, tak vás zkontaktujeme a domluvíme s vámi podrobnosti vašeho PR článku.

Tento může být dle vašeho výběru na téma vašeho podnikání s prezentací přímo vaší společnosti, vašeho produktu či zboží, nebo služby, kterou nabízíte.

Článek, který bude zveřejněn na našem portálu PODLAHY.com, může obsahovat vámi dodané obrázky, dokumenty (přílohy), akční letáky. Dále bude obsahovat podrobnosti o vaší firmě, kontakty na vás a bude samozřejmě odkazovat na váš web přímým, živým odkazem. Samozřejmostí je propojení článku s vaším zápisem na našem portálu.

PR článek, který vám zdarma vytvoříme, bude prezentován na portálu PODLAHY.com vaším jménem, nebo jménem vaší společnosti. Současně bude váš PR článek prezentován na našich sociálních sítích Facebook, Google+ atd.

Pokud máte zájem o tuto neplacenou službu, neváhejte nás kontaktovat s dalšími otázkami pro zjištění podrobností. Jsme vám k dispozici na tel.: +420 777 788 445, nebo nám napište na e-mail: info@podlahy.com.

Redakční tým - portál PODLAHY.com

Napsat komentář