Moderní laminátové podlahy EGGER PRO Laminát pro developery

Moderní laminátové podlahy EGGER PRO Laminát pro developery

Mezi moderními podlahovými krytinami získává laminát stále větší popularitu. Jsou ekonomicky výhodné, jednoduše se pokládají a vytvoříte si z nich podlahu imitující v podstatě jakýkoliv klasický materiál. Laminát má mnoho podob a tak ho můžete mít v podobě dřeva, korku, kamene, mramoru a dokonce i kovu v obrovském množství barev a designů. A to vše najdete i v kolekci podlah EGGER PRO Laminát pro roky 2018 až 2020.

Jednotlivé typy podlah jsou inspirovány přírodními motivy a současně také aktuálními designovými trendy. Můžete si vybrat z pěti typů povrchů, které vypadají velmi přirozeně, ať už se jedná o kartáčované struktury palubek, vzhled keramické podlahy u kamenných dekorů, nebo matné povrchy věrně napodobující olejované dřevěné podlahy. Výrazná hluboká struktura nese označení Deepskin, nepravidelná a jakoby hrubá struktura je označována jako Matex. Laminátové podlahy s přírodními póry inspirované elegantními dřevěnými podlahami jsou značené jako Omnipore, zatímco Natural Pore, jsou podlahy s autentickou strukturou dřeva a Smoothtouch podlahy s přírodním sametovým povrchem. Z hlediska velikosti nabízí EGGER PRO Laminát klasický (CLASSIC) i dlouhý formát (LONG) lamel, štíhlý formát dřevěných parket MEDIUM, široký formát palubek LARGE a velký formát KINGSIZE.  

Celá kolekce je rozdělena do osmi kategorií, v nichž najde tu svou vysněnou podlahu každý zákazník.

EGGER Classic 33 jsou podlahy imitující staré, hloubkově kartáčované dřevo v různých odstínech dubu. Rovněž Classic 31 jsou dřevěné, ale kromě dubových zda najdete i lamely se vzhledem jilmu či ořechu. V kolekci Classic 32 jsou dekory borovice, jasanu, dubu, ořechu či kamene. Klasická dřevěná dubová prkna evokují podlahy MEDIUM 32 a různé varianty dubu byly inspirací i pro LONG 32. V kategorii KINGSIZE 32 najdete různé varianty „dřevěných“ podlah, včetně podoby klasických parket, kamenné dekory i podlahu jako z betonu. Jakoby dřevěné jsou i podlahy LARGE 32.

Laminátové podlahy EGGER PRO Laminát se vyrábějí i v protiskluzové variantě, které se hodí do chodeb, vstupních hal či výrobních místností, kde se musí pracovníci rychle pohybovat. S jejich použitím se v takových prostorách snižuje riziko uklouznutí. Podlahy s označením AQUA+ jsou odolné pro vodě až pětinásobně proti standardním laminátovým výrobkům. Můžete je proto bez obav použít i pro koupelnu či toaletu.

Krásný design a výborné užitné vlastnosti laminátových podlah EGGER PRO Laminát skvěle padne k jakémukoliv interiéru a péče o ně bude určitě pohodlnější než u klasických přírodních materiálů. Stačí si jen vybrat ten pravý dekor pro vaše projekty.

SUPELLEX - svět podlah s.r.o.

 

Napsat komentář