Kreativní lité průmyslové podlahy

Kreativní lité průmyslové podlahy

Lité průmyslové podlahy mají široké využití. Jsou určeny pro výrobní objekty (strojírenské, zemědělské, potravinářské, autoservisy nebo sportovní haly).

Mezi lité průmyslové podlahy dále patří podlahy v bazénech, garážích, školách, hřištích, letištích, zdravotnických zařízeních ale i na chodbách, schodišti, balkónech a terasách.

Průmyslové podlahy musí splňovat parametry statické i dynamické. Lité průmyslové podlahy lze realizovat na nový i starý beton nebo dlažbu, před litím podlahy se povrch náležitě upravuje.

Lité průmyslové podlahy lze povrchově upravovat speciálními nátěry.

Výhody lité podlahy
Lité průmyslové podlahy jsou odolné a snadno udržovatelné. Hodí se proto do většiny firemních a hospodářských prostor. Prohlédněte si reference litých průmyslových podlah firmy VALPO.

Kreativní podlahy
V barevnosti a nápadu se meze nekladou, vše záleží na fantazii zákazníka a smíchání barev. Povrch se může uzavřít lesklým nebo matným lakem. Podlahy jsou určeny jak do komerčních prostor tak bytových. Co podlaha to originál. Jsou to lité průmyslové podlahy tudíž vysoká zátěž otěru. Nárazu vzdorné, částečně chemicky odolné.

podlahyvalpo.cz

  1. Patrik Hyka

    Dobrý den, jsme internetový portál, realizace tedy neprovádíme. Firmu si můžete vybrat v naší databázi ve vyhledávání firem dle druhu podlahy, případně lokality. S pozdravem, Patrik Hyka.

  2. František Koudela. komprex@ centrum.cz

    Dobrý den, potřeboval bych zhotovit litou podlahu cca 120 m2 do průmyslové haly.
    Můžete mi zaslat kalkulaci na tuto litou podlahu. Děkuji Koudela
    mobil 606 481 116

Napsat komentář