Korkové podlahy Egger Pro Comfort vnáší teplo a klid do vašeho domova

Korkové podlahy Egger Pro Comfort vnáší teplo a klid do vašeho domova

Korek je léty prověřený a žádaný materiál. Jeho velkou předností je měkkost při došlapu a hlavně pocit tepla při styku s bosou nohou. Na korkové podlaze si můžou hrát děti bez nebezpečí nachlazení. Hodí se do obytných interiérů, dětských pokojů, ložnic. Vrásky na čele však majitelům působilo snadné poškození této podlahy vrypy od nábytku, drápů domácích zvířat i řáděním rozverných dětí.

Korkové podlahy Egger Pro Comfort mění sen ve skutečnost 

Toužíte po korkové podlaze, ale odrazuje vás její choulostivost na mechanické poškození, pracná údržba a vysoká cena? Nenechte se omezovat ve výběru. Splňte si své přání. Přesně pro vás přichází na český trh novinka, korkové podlahy nové generace Egger Pro Comfort.

Podlahy Egger Pro Comfort kombinují odolnost laminátu a přívětivost korku

Tato novinka v sortimentu korkových podlah je skvělou alternativou pro všechny, kdo ocení výběr nejlepších vlastností. Technologie výroby vychází z odolnosti a pevnosti laminátu, které kombinuje se skvělými vlastnostmi korku. Výsledkem je kvalitní příjemná podlaha, o kterou se nemusíte obávat.

Korkové podlahy Egger Pro Comfort jsou šetrné k přírodě

Korkové podlahy Egger Pro Comfort neobsahují žádné plastové součásti. Jsou vyrobeny z korku a dřevitých vláken s certifikací. Dají se tedy bez obav použít i do dětských pokojů. Lidé zajímající se o životní prostředí tak ocení i možnost následné recyklace podlah, případně jejich ekologicky šetrnou likvidaci.

Přírodní podstata podlah Egger Pro Comfort je přiznána i v designu

Povrch těchto podlah nabízí celou řadu zajímavých designů představujících dokonalé ztvárnění dřeva a přírodního kamene. Použití moderního digitálního HD tisku zaručuje perfektní vzhled a vysokou kvalitu nášlapné vrstvy.

Korkové podlahy zajišťují klid pro majitele i jeho okolí

Korek se vyznačuje velkou pružností a tlumením kročejového hluku. Technologie výroby korkových podlah využívá tyto přednosti na maximum. Pořízením korkové podlahy se vyhnete sporu se sousedem pod vámi, máte-li doma dupající děti nebo domácí zvířata, která si nutně v noci potřebují hrát s tenisákem.

Podlahy Egger Pro Comfort jsou přizpůsobeny i pro montáž svépomocí

Výrobce zvolil kvalitní zámkový systém, který výrazně usnadňuje pokládku. Pokud se rozhodnete položit si podlahu sami, zámkový systém vám to umožní. Nejste-li však zručný kutil, neváhejte se obrátit na odborníky se žádostí o pokládku.

Kolekce Egger Pro Comfort Classic je inspirována klasikou

Kolekce Egger Pro Comfort Classic nabízí šest atraktivních dekorů dubu. Design podlah je podtržen hlubokým strukturováním povrchu. Podlahy z kolekce Classic jsou určeny do domácností a do komerčních prostor s lehce zvýšenou zátěží.

Kolekce Egger Pro Comfort Large si zakládá na šířce

Pro kolekci Large jsou charakteristická široká prkna, která skvěle vyniknou zejména v prostornějším interiéru. Ale nebojte se je použít ani v menších místnostech. Kromě dubu najdete v nabídce dekor ořechu. Vybírejte z povrchů hladkých, nebo opatřených hloubkovou strukturou.

Do královských prostor královská velikost

Přesně tímto heslem se řídí kolekce korkové podlahy Egger Pro Comfort King Size, která je charakteristická velkým formátem určeným do velkých místností. Na spojitém prostoru báječně vynikne vzhled a struktura povrchu. Vybírejte z dekorů dřeva i kachliček.

Kolekce Egger Pro Comfort Long pracuje s prostorem

Dekory dřeva z kolekce Long se výborně hodí do prostorných otevřených interiérů. Povrchové zpracování znázorňující protažení umožňuje vytvářet zajímavé efekty a netradičně pracovat s prostorem. Zejména u nestandardně tvarovaných místností vykouzlí dekory Long, pokud budou použity citlivě a přiměřeně, překvapivou atmosféru.

Více na: www.supellex.cz/korkove-podlahy-egger-pro-comfort

 

Napsat komentář