Komfortní vinylové podlahy Geflor Designart

Komfortní vinylové podlahy Geflor Designart

Podlaha tvoří nedílnou součást každého bytu, domu či komerčního prostoru. Pokud tedy aktuálně přemýšlíte nad tím, že svou stávající podlahu po letech konečně obměníte, rozhodně by vás měla zajímat velmi atraktivní nabídka vinylové podlahy Geflor Designart, která má své kořeny ve Francii. Tato podlaha se kromě jiného pyšní velmi unikátním vzhledem a také dlouhou životností. Díky jednoduché pokládce navíc budete moci komfortu této podlahy využít, za velmi krátkou dobu. Kromě jiného je podlaha šetrná k životnímu prostředí a je i mimořádně odolná vůči jakémukoliv poškrábání.

Působivé dekory vás oslní

Pokud se rozhodnete dát této velmi atraktivní podlaze zelenou, vybírat budete moci rovnou ze čtyř velmi atraktivních dekorů, mezi které patří dekory Home, Home Click, Traffic a Traffic Click. Třídy Home, jak již samotný název napovídá, jsou využívány zejména v domácnostech a pyšní se třídou zátěže 23 až 31. U kolekcí Traffic je to 23,33 až 42. Kolekce Traffic své využití nalezne zejména v komerčních prostorách.

Vinylová podlaha Home v sobě snoubí neuvěřitelných 14 dekorů dřeva a 4 dekory dlažby. Nášlapná vrstva této bytové kolekce činí 0,3 mm.

Kolekce Home click obsahuje rovněž 14 dekorů dřeva a 4 dekory dlažby, jako kolekce Home, ovšem v tomto případě se jedná o kolekci, která disponuje systémem Lock, který usnadňuje snadnou montáž.

 

 

Vinylové podlahy z kolekce Traffic můžete využít jak ve svém bytě, tak i v komerčních prostorech. Její nášlapná vrstva je 0,55 mm. a nabízí rovnou 15 imitací dekorů dřeva a rovněž i 1 kamenný dekor.

Kolekce Traffic click  představuje 15 dekorů dřeva a jeden dekor dlažby o nášlapné vrstvě 0,55 mm. Tato zámková podlaha se hodí jak do bytových prostor, tak rovněž i velmi zatěžovaných prostor, ve kterých nalezne své největší uplatnění.

Velký výběr této podlahové krytiny najdete v showroomech společnosti Supellex v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradí.

 

Více informací a inspiraci najdete na podlahy-designart.czNapsat komentář