Imitace kamene - praktická podlaha do kuchyně i k bazénu

Imitace kamene - praktická podlaha do kuchyně i k bazénu

Krásu kamenných dlažeb obdivuje lidstvo po staletí. Kdo by se nechtěl procházet po kamenech? Mramor, břidlice, opuka či jiné druhy kamenů jsou nádherné, ale jejich nevýhodou je vysoká hmotnost a také cena. Existuje ale také alternativa, kterou je dlažba z imitace přírodního kamene. Je stejně krásná, dodává se v mnoha variantách a má dokonce lepší vlastnosti, než přírodní kamenné podlahy. Podstatná je také daleko příznivější cena imitace. A právě takové podlahy doporučuje mimo jiné svým klientům firma Keraservis, která se specializuje na realizaci koupelen od návrhu přes dlažby a obklady až po vybavení.

Proč imitace kamene?

Moderní dlažba z imitace přírodního kamene věrně napodobuje strukturu a povrch pravého kamene, a to do nejmenšího detailu, jako jsou například malé prasklinky, póry či jiné detaily. Vyrábějí se například ze sádry, nebo betonu. Jejich vlastnosti se ale v závislosti na použitém materiálu liší. Do koupelen se skvěle hodí hlavně betonové imitace kamenné podlahy, které jsou velmi kvalitní, voděodolné a pevné. Takovou dlažbu lze využít nejen do koupelny a na toaletu, ale dokonce i do exteriéru. Naopak, sádrové imitace kamenné podlahy se nehodí do vlhkých prostor ani do místností, v nichž jsou časté teplotní výkyvy, a proto nejsou jako dlažba do koupelny příliš vhodné, zatímco v jiných místnostech vypadají i slouží skvěle.

 

Dlažby z imitace kamene v nabídce Keraservis

Společnost Keraservis vytváří koupelny, kterou jsou nejen praktické, ale i krásné. Koupelna je místem, kde se dá skvěle relaxovat, dopřávat si příjemnou koupel, nebo osvěžující sprchu. Právě podlahy, které vypadají jako kamenné, podtrhnou dokonalý design celé koupelny. Koupelna je ale také místem, které přináší klid, odpočinek a zároveň nám umožňuje být sami sebou. Proto by právě tento relaxující prostor měl být přímým ztělesněním osoby, která se v něm pohybuje. Od podlahy po dekorace. Prostor, který navodí uvolňující atmosféru a nechá člověka zapomenout na všechno špatné.

Kamenné dlažby najdete v akci zde

V nabídce Keraservis jsou podlahy imitující kámen značky Atlas Concorde, konkrétně kolekce nazvané…... Zároveň společnost nabízí také dlažbu z imitace kamene pod svou privátní značkou Keraservis.

Napsat komentář