Hledáte univerzální podlahu? Pořiďte si dlažbu

Hledáte univerzální podlahu? Pořiďte si dlažbu

Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte univerzální  podlahovou krytinu do vašeho domova? Máme pro vás řešení v podobě interiérové dlažby, u které lze vybírat z mnoha designových vzorů a stylů. Interiérová dlažba vám nabídne výjimečnou a krásnou podlahu s jednoduchou údržbou. Při rozhodování, jakou podlahovou krytinu zvolíte, hrají často roli i různé vlastnosti jednotlivých podlah.

Dlažbu lze využít v podstatě kdekoliv. Své uplatnění najde i v exteriéru a to zejména v prostorách určených pro příjemné posezení a na terasách. Současný trh nabízí řadu dlažeb, které se liší svými vlastnostmi, provedením, povrchovými úpravami a cenovou kategorií. Keramické dlažby disponují svou odolností a trvanlivostí, protože správně položená dlažba vám vydrží i desítky let. V současné době snesou dlažby i velká zatížení.  Dlažba se velmi snadno udržuje a nevyžaduje žádnou speciální péči. Při větším znečištění této podlahoviny můžete použít speciální čisticí prostředky. 

Dlažbu najdete v koupelnových studiích

Renomovaní výrobci a prodejci nabízí svým klientům  kvalitní dlažby, které jsou velmi oblíbeným a často poptávaným řešením povrchů s velkým  provozem. Díky jednoduché údržbě a péči je dlažba oblíbená jako podlahová krytina nejen chodeb, kuchyní a koupelen. V posledních letech najde své uplatnění také v moderních obývacích pokojích.V nabídkách koupelnových studií najdete kvalitní designové dlažby světových značek. Nabízejí například italské dlažby Atlas Concorde, Ragno nebo Bardelli. Zákaznicky oblíbenými produkty jsou také portugalské dlažby Love. Pokud jste zastánci velkoformátové dlažby, doporučujeme výrobky světoznámých značek Laminam, Inalco nebo Margres. V nabídce najdete velkoformátovou dlažbu, dlažbu imitující dřevo a kámen, luxusní dlažbu, keramickou dlažbu a dlažbu mramorovou.

Při výběru dlažbu do interiéru klienti obvykle věnují největší pozornost designu a celkovému provedení. Dlažbu si nevybírají pouze podle motivu, ale také podle barvy, vzoru a odstínu. Důležitým kritériem při výběru kvalitní dlažby jsou vhodné vlastnosti. Novinkou posledních let je velkoformátová dlažba, u které si nemusíte dělat starosti s pracným pokládáním. Tato dlažba vám nabízí jednotný vizuál, který mám minimum spár a velmi dobře se udržuje.

Luxusní dlažba

Pokud hledáte něco jedinečného a unikátního  vyberte si luxusní dlažbu. Luxusní dlažba dokáže celý interiér pozvednout a dodat mu vyjímečnost. Inspirujte se například u značky Armonie nebo Saime. Tato kategorie se hodí především do obývacích pokojů a kuchyní, kde vytvoří dokonalý interiér, který budou obdivovat všechny návštěvy.

 

Napsat komentář