Extrémně odolné průmyslové podlahy DENSIT

Extrémně odolné průmyslové podlahy DENSIT

Průmyslové podlahy DENSIT vynikají svými s jedinečnými vlastnostmi. Jedná se o speciální technologii, kdy základem je vysokopevnostní cement se superplastifikátory.

Takto realizovaná průmyslová podlaha má řadu předností, je rychle zatížitelná, bezprašná a vysoce odolná proti obrusu, vodě i vysokým teplotám. Velkou výhodou DENSITU je rychlost aplikace - včetně podkladního betonu, což je celkem za 3 dny.

Produkty DENSIT:

Densit Skim Coat je pancéřový samonivelační systém na bázi rychlovazných cementů. Hodí se do provozů se středním až těžkým zatížením a s vysokými nároky na otěru vzdornost. Výsledkem je povrch přírodního cementového odstínu s hladkým povrchem, který je možné probarvit.

Densitop MT patří do skupiny silnovrstvých polymercementových stěrek s tloušťkou 8 - 9 mm. Tento všeobecně použitelný pancéřový samonivelační systém na bázi rychlovazných cementů se hodí do provozů s těžkým až velmi těžkým zatížením a s obzvláště vysokými nároky na otěruvzdornost. Výsledkem aplikace je povrch přírodního cementového odstínu s hladkým povrchem, který je možné probarvit.

Densitop ST patří do skupiny silnovrstvých polymercementových stěrek s tloušťkou 4 - 8 mm. Tento všeobecně použitelný pancéřový samonivelační systém na bázi rychlovazných cementů s bauxitovým plnivem se hodí do provozů s extrémně těžkým zatížením a s obzvláště vysokými nároky na otěruvzdornost. Výsledkem aplikace je povrch přírodního cementového odstínu s hladkým povrchem, který je možné probarvit.

Densitop LT patří do skupiny silnovrstvých polymercementových stěrek s tloušťkou 15 - 25 mm. Tento všeobecně použitelný pancéřový strojně hlazený systém na bázi rychlovazných cementů se hodí do provozů s těžkým až velmi těžkým zatížením a s obzvláště vysokými nároky na otěruvzdornost. Výsledkem aplikace je povrch přírodního cementového odstínu s hladkým povrchem, který je možné probarvit.

Densiphalt patří do skupiny extra silnovrstvých stěrek s tloušťkou 30 - 100 mm. Tento cementoasfaltový polopružný systém je vhodný hlavně na venkovní plochy s vysokým dopravním nebo bodovým zatížením způsobeným např. kontejnery. Zabraňuje vzniku vyjetých kolejí a výborně odolává posypovým solím. Jeho další přidanou hodnotou je rychlá zatížitelnost - již po 24 hodinách od aplikace.

www.densit.cz

Napsat komentář