Dřevěné podlahy Parador jsou vkusné a stylové

Dřevěné podlahy Parador jsou vkusné a stylovéDřevěné podlahy mají své místo v každém interiéru. Tato ryze přírodní podlaha provoní váš domov, vnese do něj kus přírody a vyzdvihne krásu každé obytné místnosti. Jakého ale zvolit výrobce, abyste nebyli zklamáni? Pokud by se vám taková rada hodila, nenechte si ujít dnešní článek!

Široká nabídka dřevěných podlah

Trh s dřevěnými podlahami je opravdu rozmanitý. Výrobci se předhánějí se svou nabídkou kvalitní podlahové krytiny ze dřeva a dávají vám na ni desetileté záruky. Tyto podlahy rozhodně nejsou špatnou volbou. Naopak – kdo si dřevěné podlahy položil do místnosti, ten je s jejich užitnými vlastnostmi maximálně spokojen. Od výrobců těchto podlah zakoupíte masivní dřevěné podlahy a třívrstvé dřevěné podlahy.

 

Přednosti dřevěné podlahy

Dřevo je bezesporu oblíbený přírodní materiál a dodá každé místnosti exkluzivní nádech. Zateplí prostor a vykouzlíte s ním luxusní, stylové a nadčasové bydlení. Dřevěné podlahy disponují povrchovými úpravami pro krásný a dlouhodobý vzhled a vnesou do interiéru nezaměnitelnou atmosféru. Pomáhají vytvořit vlastní individuální styl. Světovým výrobcem dřevěných podlah je například společnost Parador.

 

Výrobce dřevěných podlah Parador

Výrobce Parador přináší všem zákazníkům, kteří mají zájem o dřevěnou podlahu, různé formáty prken s jedinečnou povrchovou úpravou. V jeho nabídce naleznete šest úchvatných kolekcí, které se liší právě formátem jednotlivých dílů podlahy. Pořiďte si i vy třívrstvé dřevěné podlahy Parador  z ekologického dřeva, které bylo zpracováno s citem a půvabem. Na podlahách vás zaujme to, že jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou se renovovat.

 

Třívrstvé podlahy Parador

Užijte si s podlahami Parador komfortní bydlení a vneste do místnosti to správné klima. Třívrstvé podlahy od tohoto výrobce regulují vlhkost a při doteku bosou nohou vás nebudou studit. Díky speciální povrchové vrstvě je podlaha dostatečně ošetřená, trvanlivá a má dlouhou životnost. Jednoduše se čistí a hodí se nejen do domácností, ale i kanceláří a obchodů. Snadno se instaluje a můžete ji kdykoliv renovovat zbroušením a přelakováním. 

Kolekce dřevěných podlah Parador

Podívejme se na jednotlivé kolekce dřevěných podlah od Parador: 

  • kolekce Classic 3060 nabízí řadu dřevěných podlah z dubu, buku, jasanu, javoru, třešně a ořechu. Většina dekorů se dodává v lakované úpravě.
  • kolekce Trendtime 3 je charakteristická klasickými nalakovanými parketami z dubu, které se skládají do stromečku.
  • kolekce Trendtime 4 má selský vzor a působí robustně. Součástí této kolekce jsou dva dekory v provedení industrial design.
  • kolekce Trendtime 6 nabízí velkoplošný formát s mikrofází po všech čtyřech stranách. Podlaha má povrchovou úpravu z přírodního oleje.
  • kolekce Trendtime 8 zaujme svými suky, trhlinami, tmelením a většími barevnými odchylkami.
  • kolekce Trendtime 9 je specifická svými rozmanitými vzory, například copánkovým vzorem nebo malým kostkovaným vzorem.

 

Zušlechtění povrchu

Povrch dřevěných podlah Parador je ošetřen několika vrstvami laku a přírodním olejem. Záleží čistě na vašich preferencí, zda dáte přednost lakované úpravě s matně lesklým povrchem, matné lakované úpravě pro zvýraznění barvy a struktury, matné bílé lakované úpravě pro vyrovnání nuancí v barvě, přírodně olejované úpravě pro zdůraznění původního charakteru dřeva, přírodně olejované bílé úpravě pro vyrovnání struktury dřeva nebo neošetřeným dílům pro individuální úpravu povrchu.

Parador patří mezi špičkové výrobce dřevěných podlah, které viditelně zvyšují hodnotu obytných místností. Váš domov bude s těmito podlahami vkusný a stylový.

 

Napsat komentář