Dřevěné podlahy Boen DesignWood - kus přírody u vás doma

Dřevěné podlahy Boen DesignWood - kus přírody u vás doma

Jestliže máte rádi přírodu a chtěli byste si kousek z ní přenést i do vašeho obývacího pokoje, pak pro vás máme přichystány třívrstvé dřevěné podlahy DesignWood od jednoho z nejvýznamnějších výrobců podlahových krytin, norské firmy Boen. Tyto dřevěné podlahy se vyznačují celou řadou skvělých užitných vlastností. Například jsou nesmírně robustní a bytelné, tudíž vám vydrží klidně i po několik desítek let. A to v zcela nezměněném stavu, dřevo si totiž dlouho uchovává svůj přirozený vzhled. 

K jejich dlouhověkosti přispívá též fakt, že se dají velice snadno renovovat. Relativně snadná je též i jejich údržba, a to i z důvodu, že na povrchu těchto podlahových krytin je nanesen speciální lak, jenž ji brání před usazováním prachu a špíny. Díky tomu se hodí taktéž pro alergiky a astmatiky. Zmínit musíme i jejich příjemnost na dotyk. 

Dále si vás dřevěné podlahy Boen DesignWood zajisté získají svou ekologičností, jsou totiž vyráběny plně z obnovitelných materiálů. Potěší i jejich perfektní tepelně-izolační vlastnosti, jež vás v kombinaci s tím, že je lze použít pro podlahové vytápění doslova zahřejí na duši. V neposlední řadě se rovněž jedná o podlahové krytiny, jež se honosí velkou univerzálností, hodí se prakticky do všech místností, krom těch, kde by mohly dlouhodobě přijít do styku s vodou.  

Sedmero dekorů, které si vás okamžitě získají 

Proč dále sáhnout po dřevěných podlahách Boen DesignWood? Krom výše zmiňovaných vlastností je určitě velkým lákadlem atraktivní vzhled těchto podlahových krytin. Dřevo je totiž obecně vzato tím nejkrásnějším, na co lze ve světě podlah narazit. Vděčí za to svému přírodnímu a nadčasovému vzhledu. Podlahy DesignWood od Boen jsou poté nabízeny v celkem 7 atraktivních dekorech, jež jsou nadmíru univerzální, a hodí se tak do opravdu každého interiéru - od domácností až po kanceláře. 

Na první pohled se ale tato nabídka dekorů nemusí zdát příliš široká, nicméně má to své opodstatnění - před kvantitou byla totiž upřednostněna kvalita. Všechny dekory jsou tím pádem vskutku prémiové. Prim mezi nabízenými dřevěnými dekory podlahových krytin DesignWood pak hrají ty dubové. Milovníci světlého dřeva si určitě oblíbí třeba dekor Dub bílý Super Concerto. S prázdnou neodejdou ani příznivci tmavého dřeva, pro ně máme nachystány podlahy Boen v dekoru Dub Arizona. Paletu atraktivních dekorů těchto podlah dále doplňuje i Jasan bílý Mercato.  

 

Boen X-press technologie je skvělým pomocníkem 

Všechny tyto třívrstvé dřevěné podlahy z kolekce Boen DesignWood jsou navíc vybaveny takzvanou X-press technologií. K čemu je dobrá? Jedná se o technologii, která díky svému praktickému řešení umožňuje ještě rychlejší a snadnější pokládku plovoucích podlah. Dokonce instalaci podlahové krytiny natolik zjednodušuje, že ji nyní zvládne opravdu kdokoliv. Nemusíte se tak obávat pokládky, na níž budete potřebovat spousty hřebíků a dalších spojovacích materiálů. Nic takového vám v případě instalace podlahy Boen DesingWood opravdu nehrozí. 

Naopak vás zásluhou technologie X-press čeká pokládka bez nutnosti používat nářadí a hřebíky. Stačí vám pouze jednotlivé lamely podlahy do sebe jednoduše zacvaknout. A to je vše. Navíc díky tomuto principu pokládky máte jistotu, že jste všechno udělali správně, neboť při správném provedení je zřetelně slyšet zacvaknutí. Spolehnout se též můžete i na to, že jednotlivé díly pospolu drží opravdu pevně.  

Ačkoliv je tato technologie určená primárně pro pokládku zacvaknutím, není problém ji využít ani pro celoplošné lepení. Jde tedy o univerzální a jednoznačně nejlepší a nejmodernější volbu pro instalaci plovoucích podlah, těch z kolekce Boen DesignWood samozřejmě nevyjímaje. 

Více na: www.supellex.cz/drevene-podlahy-boen-designwood

 

Napsat komentář