Dřevěné parkety v moderním pojetí od firmy Lamett jsou odolné a krásné

Dřevěné parkety v moderním pojetí od firmy Lamett jsou odolné a krásné

Přes veškeré novinky ve světě podlah jsou dřevěné podlahy tou nejlepší volbou. Parketové podlahy ve starých domech a bytech vydržely desítky let a po renovaci mohou vypadat stále jako nové.

Proto se výrobou dřevěných parket stále zabývá mnoho společností, které vyrábí podlahy. Mezi ty nejznámější patří i belgická společnost Lamett Europe NV, která vyrábí dřevěné parketové podlahy v moderním designu a moderní technologií.

V jejich nabídce najdete i novinku roku 2017, kolekci Parquet Vinyl, která nabízí podlahu s odolnou povrchovou úpravou vhodnou do bytových prostor i ke komerčnímu využití. Moderní technologie výroby vícevrstvých parketových podlah zaručuje možnost pokládky podlahy na podlahové topení bez obav z toho, že se podlaha poškodí. Velkou předností  této podlahy je barevná stálost, nevadí jí ani přímý sluneční svit, změny teploty a vyšší vlhkost vzduchu, je velmi odolná  a údržba jednoduchá.  

V kolekci najdete jak klasické parkety - rybí kost, s rustikálním vzhledem, tak lamely s odstíny a designy vhodné do moderních interiérů.

 

Máte zájem o podlahu z kolekce Parquet Vinyl? Kontaktujte nás

 

Napsat komentář