Brilantní barvy pro individuální dřevěné podlahy

Brilantní barvy pro individuální dřevěné podlahy

Poptávka o obliba olejovaných dřevěných podlah je větší než kdykoliv dříve.

Jedním z důvodů je široký výběr různých druhů dřevin a způsobu pokládky, který je nyní umocněn možnostmi jejich kolorování pomocí novinky v podobě parketového oleje Magic Oil 2K Color od společnosti Pallmann.

Dvousložková kombinace oleje a vosku je k dispozici v pěti barevných variantách: bílá, černá, šedá, tmavohnědá a červenohnědá a nabízí možnost individuálního zabarvení parketových podlah.

Nový výrobek Magic Oil 2K Color překvapí svou intenzivní brilancí barev. Magic Oil 2K Color, tak jako ostatní produkty řady Magic Oil 2K neuzavírá po aplikaci póry, umožňuje dřevěné hmotě aktivní dýchání a ponechává její difúzní schopnosti. Díky určitému podílu vosku je dosaženo rovnoměrného matného, hedvábně matného vzhledu. Další předností tohoto výrobku je jeho rychlá doba schnutí, která činí pouhých 24 hod. Tato krátká doba schnutí umožňuje provedení renovace dřevěných podlah v co možná nejkratším čase a to bez jakéhokoliv omezení mechanické či chemické odolnosti.

Magic Oil 2K Color poskytuje barevnou úpravu dřevěné podlahy, která odpuzuje vodu a nečistoty, a proto jejich údržba je prakticky srovnatelná s podlahami lakovanými.

Napsat komentář