Belgické vinylové podlahy IVC Spirit v nadčasových dekorech

Belgické vinylové podlahy IVC Spirit v nadčasových dekorech

Vinylové podlahy sice nejsou přírodními podlahovými krytinami, zato jsou odolné proti poškození. Věrohodně imitují dřevo, kámen a dlažbu a zvládnou každodenní zátěž v našich domácnostech i komerčních objektech. Pokud o této podlaze uvažujete, svěřte se do rukou belgického výrobce IVC Group.

 

Vinylové podlahy v dekorech dubu

Vinylové podlahy IVC Spirit od výrobce IVC Group zakoupíte ve 4 nadčasových dekorech. Tyto dekory jsou oblíbené z toho důvodu, že napodobují dřevo a barevnou škálu dubových odstínů. Od toho se také odvíjí názvy jednotlivých dekorů. Pořídit si můžete vinylovou podlahu Beige Oak, Brown Oak, Grey Oak a White Oak. Jaké dáte přednost vy?

Podlahy s 12letou zárukou

Tento belgický výrobce je zárukou kvality, což dokládá 12 letá záruka pro domácnosti. Vinylové podlahy IVC Spirit se mohou celoplošně nalepit nebo položit tzv. click systémem. Nechte se okouzlit jedinečným vzhledem těchto podlah, které jsou inspirovány přírodou. Zaujmou vás nejen svou přírodní strukturou, ale i svou funkčností v bytových prostorech. Pořídíte je za velmi výhodnou cenou a snadno je objednáte i  přes internet.

Čím jsou vinylové podlahy IVC Spirit mimořádné?

Věděli jste, že vinylové podlahy jsou vhodné i do vlhkých prostor, tedy i do vaší koupelny nebo kuchyně? Navíc se je nemusíte bát položit na podlahové topení. Nízký tepelný odpor ušetří náklady na energii a zajišťuje pocit teplých nohou. Ani vaše neposedné děti po nich neuklouznou a hospodyňky potěší fakt, že na nich neulpívá prach. Položit na ně můžete nábytek, neboť snesou i vysoké zatížení.

 

Vinylové podlahy IVC Spirit si vás okamžitě získají a nebudete litovat, že jste si  je pořídili do své domácnosti. Nevyžadují žádnou zvláštní péči a stačí je stírat vlhkým mopem. Jestliže požadujete elegantní design a vysokou kvalitu, jsou pro vás podlahy od tohoto belgického výrobce tou správnou volbou!

Další informace o této vinylové podlaze najdete na podlahy-spirit.cz nebo na showroomech společnosti Supellex v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě nebo  Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací nové podlahy odborně poradí. Ptejte se na odborně proškolené podlaháře - jen tak máte záruku odborně položené podlahy a její případnou následnou reklamaci. 

 

 

Napsat komentář